DAF XF Electric

Yeni Nesil DAF XF Electric

Sıfır emisyonlu sürüş

 

Tamamen elektrikli geleceğe hazır 

Avrupa'da giderek daha fazla sayıda belediye, gelecekte şehir içi yollarda yalnızca sıfır emisyonlu araçlara izin verileceğini duyuruyor. Bunun sonucunda, tamamen elektrikli kamyonlar kentsel alanlarda faaliyet gösteren taşıma şirketleri için bir zorunluk haline gelecektir. Yeni Nesil DAF XF, yeni düzenlemelere uymanızı ve daha sağlıklı şehirlere katkıda bulunmanızı sağlayan tamamen elektrikli PACCAR elektrikli güç aktarma sistemi ile donatılabilir. PACCAR elektrikli güç aktarma sistemleri tamamen test edilmiştir ve verimli ve güvenilir e-motorların yanı sıra özel üretim ürün yelpazeleri için çeşitli güçlü batarya grupları arasından seçim yapılabilir. Bu, en yüksek esnekliği sunar ve DAF XF Electric'i ‘sıfır emisyonlu’ dağıtım ve mesleki uygulamalar için mümkün olan en iyi çözüm haline getirir.

 

En son teknoloji ürünü elektrikli motorlar

Gelişmiş DAF XF Elektrikli kamyonlar, 270 kW/370 hp - 350 kW/480 hp arasında çıkış sağlayan verimli ve güvenilir PACCAR EX-D2 sabit mıknatıslı elektrikli motorlardan güç alır. Bu elektrikli araçları ihtiyaçlarınıza ve uygulamanıza mükemmel bir şekilde uyarlamak için eksiksiz bir batarya grubu serisi mevcuttur ve tek bir şarjla yaklaşık 500 kilometre menzilde ‘sıfır emisyon’ sağlar.

DAF XF Electric ghostview
Araç tipi Elektrik motoru Motor gücü Tork Akü grubu sayısı Akü grubu çıkışı
DAF XF Electric PACCAR EX-D2 270 kW (370 hp) 1370 Nm 3 ila 5 grup 315 kWh - 525 kWh
DAF XF Electric PACCAR EX-D2 310 kW (420 hp) 1370 Nm 4 ila 5 grup 420 kWh veya 525 kWh
DAF XF Electric PACCAR EX-D2 350 kW (480 hp) 1370 Nm 4 ila 5 grup 420 kWh veya 525 kWh
 
DAF XF Electric

Kasa yapımcısı dostu tasarım

Yeni Nesil DAF XF Electric, akülerin şaside esnek ve modüler bir şekilde yerleştirilmesi sayesinde sektör lideri kasa yapım kolaylığı sunar. Batarya grupları, yandan yükleyici üst yapıları ve vinç ayakları için yeterli alan bırakmak gibi amaçlarla, araç uygulamasına göre optimum şekilde ayarlanabilir. 650 V elektrikli PTO, sıcaklık kontrollü taşıma için elektrikli soğutma sistemi veya elektro-hidrolik vinç gibi yardımcı ekipmanlara güç sağlamak amacıyla seçenek olarak sunulur. Bu, ayrı bir jeneratör ihtiyacını ortadan kaldırır.

 
New-Generation-DAF-Electric-XD

Şarj etmeye hazır mısınız?

DAF, ‘sıfır emisyonlu’ eksiksiz servis teklifinin bir parçası olarak aküleri şarj etmek için eksiksiz bir üst düzey çözüm yelpazesi sunar. Bunlar arasında maksimum esneklik sağlamak için 24 kW ile 40 kW arasında güç seviyelerine sahip mobil şarj cihazları bulunur. Sabit şarj istasyonları, 20 kW ile 360 kW arasında güç seviyeleri ile sunulur. 360 kW seçeneği, araçları iki saatten kısa sürede tam güçte şarj edebilen veya iki aracı aynı anda hızlı şarj edebilen ultra hızlı bir çözüm sağlar.

Kusursuz iletişim

DAF tamamen elektrikli kamyonlarla, şarj donanımıyla ve ağ yazılımıyla entegrasyon, gelişmiş şarj sektöründe on yıla kadar deneyime sahip olan DAF ve iş ortakları tarafından ele alınmaktadır. Gerektiğinde tesislerinizde tesis değerlendirmeleri, enerji modelleme ve mühendislik işlemleri yürütülecektir. Ayrıca şarj ekipmanının bakımı da tarafımızca yapılacaktır. Böylece kamyonlar ile şarj cihazları arasında kusursuz bir iletişim sağlanır.

 
 
 
 

DAF Elektrikli kamyon serisinin tamamını keşfedin...