New-Generation-DAF-Electric

Yeni Nesil DAF XD Electric

Sıfır emisyonlu sürüş

 

Her iki alanda da en iyi özellikleri bir araya getirir

Ödüllü Yeni Nesil DAF XD artık son derece verimli bir elektrikli güç aktarma sistemi ile birlikte sunuluyor. Verimlilik, güvenlik ve doğrudan görüşe odaklanan aynı platformu temel alan DAF XD Electric, her iki alanda da en iyi özellikleri sunar: Daha sürdürülebilir bir geleceğe katkıda bulunan gelişmiş teknolojilerle bugüne kadar üretilmiş en iyi DAF. Gelişmiş güvenlik özellikleri. Son teknoloji ürünü güç aktarma sistemi. Üstün sürücü konforu. Alçak monteli kabin. XD Electric'i bölgesel dağıtım ve şehir içi dağıtım için ideal hale getiren özellikler. Sıfır emisyon uygulamaları için çok yönlü taşıma çözümü.

 

En son teknoloji ürünü elektrikli motorlar

Gelişmiş DAF XD Elektrikli kamyonlar, 170 kW/230 hp - 350 kW/480 hp arasında çıkış sağlayan verimli ve güvenilir PACCAR EX-D1 ve PACCAR EX-D2 sabit mıknatıslı elektrikli motorlardan güç alır. Bu elektrikli araçları ihtiyaçlarınıza ve uygulamanıza mükemmel bir şekilde uyarlamak için 2 ila 5 dizili eksiksiz bir batarya grubu serisi mevcuttur ve tek bir şarjla 500 kilometreden fazla menzilde ‘sıfır emisyon’ sağlar. Bu sayede, optimum araç ve şarj planlaması ile kamyonlar tam elektrikli sürüşle günde 1.000 kilometre gibi etkileyici bir mesafe bile kat edebilir.

DAF-XD-Electric-FAN-LHD-ghostview
Araç tipi Elektrik motoru Motor gücü Tork Dizi sayısı Akü grubu çıkışı
DAF XD Electric PACCAR EX-D1 170 kW (230 hp) 930 Nm 2 ila 5 dizi 210 kWh - 525 kWh
DAF XD Electric PACCAR EX-D1 220 kW (300 hp) 930 Nm 3 ila 5 dizi 315 kWh - 525 kWh
DAF XD Electric PACCAR EX-D1 270 kW (370 hp) 930 Nm 3 ila 5 dizi 315 kWh - 525 kWh
DAF XD Electric PACCAR EX-D2 270 kW (370 hp) 1370 Nm 3 ila 5 dizi 315 kWh - 525 kWh
DAF XD Electric PACCAR EX-D2 310 kW (420 hp) 1370 Nm 4 veya 5 dizi 420 kWh veya 525 kWh
DAF XD Electric PACCAR EX-D2 350 kW (480 hp) 1370 Nm 4 veya 5 dizi 420 kWh veya 525 kWh
 
New-Generation-DAF-Electric

Kasa yapımcısı dostu tasarım

Yeni Nesil DAF XD Electric, akülerin şaside esnek ve modüler bir şekilde yerleştirilmesi sayesinde sektör lideri kasa yapım kolaylığı sunar. Batarya grupları, yandan yükleyici üst yapıları ve vinç ayakları için yeterli alan bırakmak gibi amaçlarla, araç uygulamasına göre optimum şekilde ayarlanabilir. 650 V elektrikli PTO, sıcaklık kontrollü taşıma için elektrikli soğutma sistemi veya elektro-hidrolik vinç gibi yardımcı ekipmanlara güç sağlamak amacıyla seçenek olarak sunulur. Bu, ayrı bir jeneratör ihtiyacını ortadan kaldırır.

 
New-Generation-DAF-Electric-XD

Hızlı DC şarj standardı, AC şarj isteğe bağlı

Yeni Nesil XD Electric, 325 kW'a kadar güçlerle hızlı şarj edilebilir ve böylece 3 dizili batarya grubu, %0 kapasiteden %80 kapasiteye 45 dakikanın biraz üzerinde bir sürede çıkabilir. En büyük batarya grubu bile 2 saatten kısa sürede sıfırdan %100'e kadar tam şarj edilebilir.

İsteğe bağlı olarak, 22 kW'a kadar AC akım şarj etme kapasitesine sahip yerleşik bir şarj cihazı bulunur. Bu şarj cihazı, aracı uzak alanlarda bile çalıştırmak için en yüksek esnekliği sağlar.

Elektrikli sürüşe geçişiniz için destek

DAF bayilerimiz, sıfır emisyonlu elektrikli kamyonlara sorunsuz bir şekilde geçiş yapmanız için gelişmiş rota simülasyon modellerine dayanan özel satış tavsiyeleriyle size destek olur. Dahası, yeni XD Electric kamyonlar için mükemmel şekilde ayarlanmış çok çeşitli birinci sınıf PACCAR Şarj cihazları ile işletim desteği sunar.

Kapsamlı ürün yelpazesi, standart AC akım için 50 kW'a kadar güç ve ultra hızlı DC şarj için 350 kW'a kadar güç sağlayan sabit şarj çözümleri içerir. Bununla birlikte, maksimum esneklik sağlayan mobil şarj cihazları da sunulur.

 
DAF-Electric-truck-and-charger

Şarj sistemleri

DAF, aküleriniz için doğru şarj sistemlerini seçmenize yardım etmeye hazırdır. Önde gelen tedarikçilerle yakın iş birliği içinde çalışırız. Çok çeşitli şarj istasyonları ve kapasiteler mevcuttur. Ayrıca sürücüleriniz için elektrikli kamyonunuzdan en iyi şekilde faydalanabilmelerine yardımcı olacak özelleştirilmiş eğitimler geliştiririz. Bu, DAF'ın yalnızca en iyi kamyonları temin etmekten daha fazlasını nasıl yaptığına dair verilebilecek örneklerden sadece biridir.

Daha fazlasını okuyun
 
 
 

DAF Elektrikli kamyon serisinin tamamını keşfedin...

 
 
DAF XD Electric DVE

DAF Sanal Deneyimi

Sanal bir test sürüşü yaparak ve DAF Sanal Deneyimi'ndeki sayısız etkinliği keşfederek Yeni Nesil DAF kamyonları deneyimleyin!

Ziyaret