Future truck

Akıllı Lojistik

 

Kara yolu taşımacılığındaki CO2  ayak izi azaltımını nasıl daha ileriye taşıyabiliriz?

 
Kamyonları çok daha verimli hale getirerek. Taşımacılık için yeni konseptler geliştirerek. Kamyon filolaştırma, büyük veriler, şehir içi dağıtım için yeni bir vizyon. DAF, yarının dünyası için akıllı lojistiği geliştirmek üzere birçok farklı alanda çalışıyor.

 
DAF Ecotwin

DAF EcoTwin

EcoTwin projesiyle DAF, kablosuz sistemlerle donatılmış kamyonların, son derece gelişmiş Wifi-P, radar ve kamera teknolojileri sayesinde yakın mesafede sürüşü mümkün kılabileceğini göstermektedir.

DAF XF Euro 6

DAF EcoCombi

EcoCombi olarak da bilinen ekstra uzun kamyonlar İskandinavya'da, Hollanda'da, Belçika'da ve Almanya'nın belirli bölgelerinde halihazırda kullanılmaktadır.

DAF TelliSys

Tellisys

Konteyner taşımacılığı için %20 daha fazla yük kapasitesi: Ultra düşük beşinci tekerlek kaplini bulunan çekici/römork kombinasyonuna yönelik TelliSys prototipinin sağlayabildiği kapasite.

 
Truck in shopping mall

Şehir içi dağıtım 2050

Şehir içi dağıtım 2050'de nasıl olabilir? Geleceğin dağıtım kamyonu iletişimi teşvik edecek şekilde tasarlanmaktadır. Şehir içi dağıtım nasıl değişecek ve kamyonların nasıl bir rol oynaması gerekecek?

PACCAR Connect visual

Büyük veriler

DAF Connect, filonuzun ve sürücülerinizin performansını gerçek zamanlı olarak izleyen, karşılaştıran ve optimize eden çevrimiçi bir filo yönetim sistemidir. Maksimum verimlilik, en düşük olası yakıt maliyetleri ve en avantajlı CO₂ emisyonları için.