DAF, gizliliğinize saygı duyar. Tanımlama bilgilerini web sitesi işlevselliği, web sitemizle ilgili deneyiminizi geliştirme, sosyal medyayla entegrasyon kurma ve web sitemiz içinde ve dışında pazarlama faaliyetlerini hedeflemeye yardımcı olma gibi çeşitli amaçlar için kullanırız. Web sitemizi ziyaretinize devam ederek tanımlama bilgilerinin kullanımına izin vermiş olursunuz. Ancak tanımlama bilgileri tercihlerinizi özelleştirmek isterseniz aşağıdaki "Ayarları değiştir" seçeneğine tıklayabilirsiniz. Onayınızı istediğiniz zaman geri çekebilirsiniz. Daha fazla bilgi için lütfen Tanımlama Bilgisi Bildirimimizi ziyaret edin.
DAF TelliSys

TelliSys

Konteyner taşımacılığı için %20 daha fazla yük kapasitesi

 

Konteyner taşımacılığı için %20 daha fazla yük kapasitesi

Ultra düşük beşinci tekerlek kaplini bulunan çekici/römork kombinasyonuna yönelik TelliSys prototipinin sağlayabildiği kapasite.

TelliSys; RWTH Aachen Üniversitesi IMA Laboratuvarı, Avrupa İntermodal Kuruluşu, DAF, GEFCO, Goodyear, WECON ve WESOB iş birliğinin bir ürünüdür. Hedefi, iç yüksekliği 3 metre ve yük kapasitesi 100 m3 değerine ulaşabilen konteynerlerin taşınmasını kolaylaştırmaktır. Uluslararası bir rotada* ton/kilometre başına CO2 emisyonlarında %35'e kadar azaltım elde edilir. 

DAF, Super LowDeck çekici için daha alçak şasisi, son derece kompakt arka dingil süspansiyonu ve tahrik dingili üzerinde 22,5 inç alçak profilli lastikleri olan bir prototip geliştirmiştir. Böylece yalnızca 85 cm yüksekliğinde bir beşinci tekerlek kaplini elde edilmiştir.

* kara yolunda %20, demir yolunda %65, deniz yolunda %15 

 

 

Diğer Akıllı Lojistik çözümleri

 

DAF Ecotwin

DAF EcoTwin

EcoTwin projesiyle DAF, kablosuz sistemlerle donatılmış kamyonların, son derece gelişmiş Wifi-P, radar ve kamera teknolojileri sayesinde yakın mesafede sürüşü mümkün kılabileceğini göstermektedir.

DAF XF Euro 6

DAF EcoCombi

EcoCombi olarak da bilinen ekstra uzun kamyonlar İskandinavya'da, Hollanda'da, Belçika'da ve Almanya'nın belirli bölgelerinde halihazırda kullanılmaktadır.

Truck in shopping mall

Şehir içi dağıtım 2050

Şehir içi dağıtım 2050'de nasıl olabilir? Geleceğin dağıtım kamyonu iletişimi teşvik edecek şekilde tasarlanmaktadır. Şehir içi dağıtım nasıl değişecek ve kamyonların nasıl bir rol oynaması gerekecek?

DAF Connect visual

Büyük veriler

DAF Connect, filonuzun ve sürücülerinizin performansını gerçek zamanlı olarak izleyen, karşılaştıran ve optimize eden çevrimiçi bir filo yönetim sistemidir. Maksimum verimlilik, en düşük olası yakıt maliyetleri ve en avantajlı CO₂ emisyonları için.