DAF, gizliliğinize saygı duyar. Tanımlama bilgilerini web sitesi işlevselliği, web sitemizle ilgili deneyiminizi geliştirme, sosyal medyayla entegrasyon kurma ve web sitemiz içinde ve dışında pazarlama faaliyetlerini hedeflemeye yardımcı olma gibi çeşitli amaçlar için kullanırız. Web sitemizi ziyaretinize devam ederek tanımlama bilgilerinin kullanımına izin vermiş olursunuz. Ancak tanımlama bilgileri tercihlerinizi özelleştirmek isterseniz aşağıdaki "Ayarları değiştir" seçeneğine tıklayabilirsiniz. Onayınızı istediğiniz zaman geri çekebilirsiniz. Daha fazla bilgi için lütfen Tanımlama Bilgisi Bildirimimizi ziyaret edin.
 
  • 1 Eylül 2018 Cumartesi
  • Eindhoven
 

Daha iyi görüş, daha güvenli sürüş

DAF Bayisinin atölyesini ziyaret ettiğinizde kamyonunuzun aydınlatmasını kontrol etmesini istemez misiniz?

 
Better visibility, safer drive
 

Bir Orlaco Kamera Sistemini, bir araç kamerasını ya da bir Brigade Backeye kamerayı düşünün. Bunlar kabin monitöründen kamyonunuzun çevresinde olup bitenleri ve kör noktaları net bir şekilde görmenizi sağlayan faydalı sistemlerdir. Bu şekilde diğer yol kullanıcılarına dikkat eder ve aynı zamanda hasarı önleyebilirsiniz. Yolda yüksek bir konumda olabilirsiniz ancak yine de kör noktaların varlığı kaçınılmazdır. Dolayısıyla bunlarla daha iyi ilgilenmeniz ve yola güvenle devam etmeniz gerekir.

Daha iyi görüş, daha çok güvenlik anlamına gelir; bu kadar basit. Sunduğumuz tüm kamera sistemleri hakkında daha fazla bilgi için DAF Bayinize gelin. Hemen DAF Bayinizden randevu alın veya parts.daf.com adresini ziyaret edin.