DAF Yeni Ürün Koleksiyonunu Tanıttı

DAF Yeni Ürün Koleksiyonunu Tanıttı

 
Download
  • 15 Ekim 2018 Pazartesi
  • Eindhoven
  • DAF Trucks N.V.
 

Erkekler, kadınlar, çocuklar, spor tutkunları, çalışanlar, ve günlük kullanım için. DAF Trucks geniş hayran kitlesi için DAF'ın 90. yıl dönümünü kutlayan bir serinin de yer aldığı yepyeni ürün koleksiyonunu tanıttı. Yeni koleksiyon, www.dafshop.com adresindeki DAF çevrimiçi mağazasında yerini aldı.

 

Kullanışlı, şık ve son derece yüksek kaliteli. Tıpkı kamyonlar gibi DAF için özel olarak tasarlanan bu yeni DAF Koleksiyonu da bu üstün özelliklere sahip.

Göz Alıcı Miras Koleksiyonu
Mavi süslemelere sahip yepyeni bir seride; erkekler ve kadınlar için şık ve kullanışlı kıyafetler (tişörtlerden, şapkalardan ceketlere kadar), çantalar, güneş gözlükleri, saatler ve anahtarlıklar gibi benzersiz DAF aksesuarlarının yanı sıra DAF gibi sağlam olduğu kadar güzel olan deri ürünleri yer alıyor. Ayrıca kıyafetler, şapkalar, peluş oyuncaklar ve bebek ürünlerinin yanı sıra özel bir şemsiye, şapka ve sınırlı üretim bir saatin yer aldığı 90 yıllık DAF Miras koleksiyonunu da kapsayan çocuklara özel bir koleksiyon da sunuluyor.

DAF A1600 Minyatürü
DAF elbette en yeni nesil kamyonlarının kapsamlı bir minyatür serisini de sunuyor. Özenle hazırlanmış bu seride damperli römorklar, alçak yükleyiciler, sabit kasalı kamyonlar, depolu römorklar ve çekiciler yer alıyor. Bunların arasında özellikle göz alıcı olan klasik DAF A1600'ün 1:50 modeli ve Sınırlı XF 90. Yıl Dönümü Sürümü kamyonu üç renkte sunuluyor.

 

 

Basın iletişim bilgileri: 

Rutger Kerstiens
Kurumsal İletişim Departmanı

T: +31 (0)40 214 4191
E: rutger.kerstiens@daftrucks.com