DAF-Trucks-Tracks-Color2x

DAF Trucker Tracks: Sürücülere özel Spotify çalma listeleri

Kamyon sürücüleri tarafından kamyon sürücüleri için

 
Download
  • 17 Aralık 2019
  • Eindhoven
  • DAF Trucks N.V.
 

Yolda çalınabilecek en iyi müzikler için DAF, Spotify'da sürücülerimiz tarafından ve sürücülerimiz için derlenen dokuz çalma listesi sunuyor: DAF Trucker Tracks. Her kamyon şoförü kendi favori şarkılarını özel DAF Trucker Tracks web sitesine girerek listeye ekleyebilir.

 

Müziksiz bir yolculuk, tekerleksiz bir kamyon gibidir. Müzik ortamı belirler, üstelik "Ben buyum" demek için kişisel bir ifade şeklidir.

DAF Trucker Tracks, muhteşem çeşitlilikte müzik zevklerine hitap eder. DAF Trucks Sosyal Medya Uzmanı Roel Koppers şöyle diyor: "Birçok rock, country ve pop şarkısı alıyor ve bu türleri klasikler, hardstyle, dans ve Noel şarkıları gibi ayrı listelere ayırıyoruz."

Koppers'ın dikkatini çeken başka neler var? "Alman Schlager müziği, Portekiz Fadosu, İrlanda'ya özgü bar şarkıları, Avustralya rock müziği, İtalyan rap müziği ve Fransız şarkılarıyla dolu yepyeni bir dünyayla karşılaştım. Bugün biri bana Mediaeval Baebes'in bir şarkısını gönderdi. Garip ama aynı zamanda muhteşem bir şarkı! Üstelik şarkıların çoğu iyi bilinen parçalar. Kamyon şoförleri arasında Dire Straits, AC/DC, U2, Volbeat, Metallica, Tony Justice ve Armin van Buuren kesinlikle oldukça popüler."

DAF Trucker Tracks'a şarkı kaydetmek için www.daf.com/truckertracks adresine gidin. Liste düzenli olarak güncellenir.

 

Basın İletişim Bilgileri

Gazeteci misiniz? Şirketimiz, ürünlerimiz, servislerimiz veya başka bir konuda bilgi almak için bizimle iletişime geçin.

Rutger Kerstiens
Kurumsal İletişim Departmanı

T: +31 (0)40 214 4191
E: rutger.kerstiens@daftrucks.com