DAF, gizliliğinize saygı duyar. Tanımlama bilgilerini web sitesi işlevselliği, web sitemizle ilgili deneyiminizi geliştirme, sosyal medyayla entegrasyon kurma ve web sitemiz içinde ve dışında pazarlama faaliyetlerini hedeflemeye yardımcı olma gibi çeşitli amaçlar için kullanırız. Web sitemizi ziyaretinize devam ederek tanımlama bilgilerinin kullanımına izin vermiş olursunuz. Ancak tanımlama bilgileri tercihlerinizi özelleştirmek isterseniz aşağıdaki "Ayarları değiştir" seçeneğine tıklayabilirsiniz. Onayınızı istediğiniz zaman geri çekebilirsiniz. Daha fazla bilgi için lütfen Tanımlama Bilgisi Bildirimimizi ziyaret edin.
Hallam-Express-receives-keys-of-10000th-DAF-truck-with-as-factory-PACCAR-body

Leyland, fabrika çıkışı kasası olan 10.000'inci DAF kamyonunu üretti

 
Download
  • 5 Mart 2020 Perşembe
  • Eindhoven
  • DAF Trucks N.V.
 

Leyland Trucks, Birleşik Krallık üretim tesisinde özel bir üretim hattı üzerinde birleştirilen, fabrika çıkışı 10.000'inci "PACCAR kasa" modelini üretmiştir. Bu; premium kasanın, Aerobody'nin ve tenteli kasaların tasarımını, üretimini ve kurulumunu içeren şirket içi kasa programı için önemli bir kilometre taşıdır.

 

Kamyon üreticileri arasında benzersiz bir teklif olan PACCAR kasa programı, DAF LF ve CF model serilerindeki 4x2 sabit kasalı kamyon şasilerinde mevcuttur. Royal Mail gibi lider müşteriler, 2007'de piyasaya sürülmesinden bu yana fabrika kasa programından yararlanmaktadır.

Bu fabrika çıkışı programda kasa, Aerobody ve tenteli modeller bulunur. Uzunluk, yükseklik ve genişlik, arka liftler ve aydınlatma gibi pek çok seçenek vardır. Ayrıca, aracın tamamen boyanması ve logo vb. uygulamalardan kapsamlı araç cilasına kadar müşteriye özel gereksinimler de dahildir.

Sheffield'daki BK operatörü Hallam Express, 12,0 tonluk DAF LF 180 tenteli bir araç olan 10.000'inci aracın alıcısıdır. Hallam Express Genel Müdürü David Simpson: "DAF bayimiz aracılığıyla komple kasalı aracın teknik özelliklerini belirleme ve bu aracı satın alma olanağından son derece memnunuz.", diyerek şöyle devam etti: "Fabrika çıkışı kasa çözümü mükemmel kalite sunar ve tedarik süresini önemli ölçüde azaltır. Bu, gerçek bir tek noktadan alışveriş hizmetidir."

 

 

Basın iletişim bilgileri: 

Rutger Kerstiens
Kurumsal İletişim Departmanı

T: +31 (0)40 214 4191
E: rutger.kerstiens@daftrucks.com