The-Dutch-King-Willem-Alexander-visits-DAF-Trucks-02

Kral Willem-Alexander DAF Trucks'u ziyaret etti

 
Download
  • 29 Haziran 2020 Pazartesi
  • Eindhoven
  • DAF Trucks N.V.
 

25 Haziran Perşembe günü Kral Majesteleri Willem-Alexander, Eindhoven'daki DAF Trucks'a çalışma ziyaretinde bulundu. Ziyaret, korona salgınının otomotiv endüstrisi üzerindeki etkisi ışığında yapıldı. Kral, kamyon fabrikasında bir dizi DAF çalışanıyla konuşmadan önce DAF başkanı Harry Wolters tarafından bilgilendirildi.

 

Eindhoven bölgesine çalışma ziyareti, DAF için bağlantı elemanları, makineler ve aletler üreten Nedschroef'ta başladı. Daha sonra, Kral, krizin yarattığı etki ve üretim sürecinin yeniden başlatılması konusunda bilgilendirildiği DAF'taki üretim tesislerini ziyaret etti. Kamyon fabrikasında DAF çalışanları ile yapılan konuşma, üretimde yapılan ayarlamalar ve bunların işçilerin günlük aktiviteleri üzerindeki etkisine odaklandı.

Çalışma ziyaretinin sonunda Kral, genel olarak sektör için korona krizinin sonuçları üzerine - Hollanda otomotiv endüstrisinden üst düzey rakamlarla - yuvarlak masa tartışmasına katıldı. Katılımcılar, aniden tedbir için kapanan ve gerekli ayarlamaları yaptıktan sonra yeniden başlamış olan üretim yerleri hakkında tartıştılar.

Harry Wolters, “Kral Willem-Alexander'ı burada ağırlamak büyük bir onurdu. İlgisi ve düşünceleri için teşekkür ediyoruz ” dedi. “Özellikle, çalışanlarımız için yaptığımız düzenlemelerle son birkaç aydır fantastik kamyonlarımızı tamamen mevcut yönergelere göre güvenli ve sağlıklı bir şekilde üretmeye devam edebileceğimiz bir çalışma ortamı yarattık. Bu gurur duyduğumuz bir şey! ”

 

Press Contacts

Are you a journalist and do you have a question? Please contact: 

Rutger Kerstiens
Corporate Communications Department

Tel: +31 (0)40 214 2874 
E-mail:  rutger.kerstiens@daftrucks.com

 

For general questions about DAF, please use:

Tel: +31 (0)40 214 9111 
E-mail:  info@daftrucks.com

Rutger Kerstiens