First-DAF-truck-leaves-production-line

İlk DAF kamyonu tekrar üretim hattından çıktı.

 
Download
  • 27 Nisan 2020 Pazartesi
  • Eindhoven
  • DAF Trucks N.V.
 

Eindhoven (Hollanda), Westerlo (Belçika) ve Leyland (İngiltere) 'deki DAF fabrikaları faaliyetlerini başarıyla yeniden başlattı. Son dört hafta boyunca fabrikalar yeni hijyen ve sosyal izolasyon önlemlerini uygulamaya koydu. “Çalışanlarımızın sergilediği yaratıcılık ve özveri ile gurur duyuyorum. Artık müşterilerimize piyasadaki en iyi kamyonları tedarik etmeye devam edebiliriz ”diyor DAF başkanı Harry Wolters.

 

DAF’ın Hollanda, Belçika ve İngiltere’deki üretim tesislerinde yüzlerce iş istasyonu değerlendirildi ve ayarlandı. Görevler ayrıldı, rotalar ve çalışma çizelgeleri değiştirildi. İşçilerin en az 1,5 metrelik bir mesafeyi korumalarına yönelik tedbirler uygulanmış ve temizlik ürünleri geniş çapta kullanıma sunulmuştur. Önlem olarak, üretim personeli de artık yüz maskesi de takıyor.

“Şu an üretim rakamları konusunda daha az endişeliyiz,” diyor Harry Wolters. “Bunun yerine DAF ve Leyland Trucks çalışanlarının güvenliği bir numaralı önceliğimiz. Bu nedenle üretim hacmi hala nispeten düşük. Tam olarak güvenli olduğunda hacmi arttıracağız. Müşterilerimize tekrar kamyon tedarik edebileceğimiz için çok memnunuz çünkü nakliye, toplumun düzgün işlemesinde hayati bir rol oynamaktadır. ”

Bu nedenle DAF, son birkaç hafta içinde, geniş bayi ağı ile birlikte, müşterilerine servis ve parça temini konusundaki çabalarını en üst düzeye çıkarmıştır. Örneğin, DAF’ın tüm işyerleri açık tutuldu ve yardım masası günün 24 saati açıktı. Ve bu açık olmaya devam edecek. “Hizmet DNA'mızın bir parçasıdır; müşterilerimiz için her zaman orada olacağız ”diyor Harry Wolters. “DAF'daki tüm personel, nakliye olmadan her şeyin durma noktasına geleceğinin farkında.

 

Basın İletişim Bilgileri

Gazeteci misiniz? Şirketimiz, ürünlerimiz, servislerimiz veya başka bir konuda bilgi almak için bizimle iletişime geçin.

Rutger Kerstiens
Kurumsal İletişim Departmanı

T: +31 (0)40 214 4191
E: rutger.kerstiens@daftrucks.com