Download
  • 16 Temmuz 2020 Perşembe
  • Eindhoven
  • DAF Trucks N.V.
 

DAF Trucks Belgrad'a 44 şehir temizlik aracı teslim etti

DAF'ı seçme kararının arkasında hizmet, güvenilirlik ve toplam paket bulunuyor

DAF, Sırbistan Cumhuriyeti'nin başkenti olan Belgrad'a 44 adet tam donanımlı şehir temizlik aracı teslim etti. Teslimat, çeşitli şasi yapılandırmaları ve üstyapılara sahip LF ve CF kamyonlardan oluşuyor.

 
DAF-Trucks-delivers-44-city-sanitation-vehicles-to-Belgrade
DAF, Belgrad'taki şehir temizleme şirketine en az 44 adet tam donanımlı şehir temizlik aracı teslim etti.
 

DAF araçları artık Belgrad'daki 200 araçlık şehir temizlik filosunun yarısını oluşturuyor. En son ihaleyi tekrar DAF'a verme kararı üç temel unsura dayanıyordu: servis konusunda kanıtlanmış bir geçmiş, kamyonların güvenilirliği ve Gradska Ćistoća şehir temizleme şirketinin, üstyapılar da dahil olmak üzere tam donanımlı araçları doğrudan yerel bayi Braca Crnomarkovic'den satın alıp hizmete sokabilmesi.

Çöp kamyonları

Gradska Ćistoća Belgrad'da sadece tüm çöp toplama çalışmalarından değil, aynı zamanda kar yağışı sırasında sokakları temizlemekten ve yolları kullanılabilir tutmaktan da sorumlu. Sipariş, 18 ve 22 m3 kapasiteli yan yükleyiciler ve üst yükleyicilerle donatılmış çöp kamyonlarının yanı sıra kış aylarında kolayca kar temizleme aracına dönüştürülebilen yol temizleme kamyonlarını ve sokakları sulamak için tanker kamyonlarını da içeriyordu.

Sırp başkenti büyüyor

"Belgrad, tıpkı nüfusunun arttığı gibi bir şehir olarak da büyümeye devam ediyor." diye belirten Gradska Ćistoća direktörü Marko Popadic sözlerine şöyle devam etti: "Şu anda şehirde ve banliyölerinde yaşayan 1,7 milyon insan var. Bu nedenle iş yükü artıyor ve hizmetlerimizin daha iyi ve daha hızlı olması gerekiyor. Bu da DAF bayi organizasyonu tarafından sağlanan hizmetin ve araçların güvenilirliğinin bizim için çok önemli olduğu anlamına geliyor. Mevcut araçlarımızı yeni DAF'larla değiştirmek, personelimizin daha verimli, daha güvenli ve daha temiz çalışmasına yardımcı oldu."

Son derece gururlu

DAF Pazarlama ve Satıştan sorumlu Yönetim Kurulu üyesi ve Richard Zink "Sırbistan’da daha önce bu denli büyük bir sipariş görmedik," diye açıkladı. "DAF bayisi Braca Crnomarkovic ile birlikte Gradska Ćistoća'nın ihtiyaçlarına mükemmel uyum sağlayan eksiksiz bir paket sunduk. Bu şehir temizleme şirketi, Belgrad sokaklarını temiz tutmak için çalışan yaklaşık 100 DAF'tan oluşan bir filoya sahip. Bununla da son derece gurur duyuyoruz."

 

Basın iletişim bilgileri: 

Rutger Kerstiens
Kurumsal İletişim Departmanı

T: +31 (0)40 214 4191
E: rutger.kerstiens@daftrucks.com

 

Rutger Kerstiens