Download
  • 5 Temmuz 2022 Salı
  • Eindhoven
  • DAF Trucks N.V.
 

Yeni Nesil DAF kamyonlar için tamamen yeni Gece Kilidi!

Mevcut güçlendirme çözümü!

DAF, Yeni Nesil DAF kamyon serisi için benzersiz DAF Gece Kilidi'ni sunar. Night Lock, herhangi bir yeni XF, XG ve XG⁺'de teslim edilebilir ve ayrıca tüm resmi DAF bayileri aracılığıyla bir güçlendirme çözümü olarak da mevcuttur.

 
All new DAF Night Lock for New Generation DAF
 

Yeni DAF Gece Kilidi, 2022 Yılının Uluslararası Kamyonu olan yeni XF, XG ve XG⁺ kamyonların kapı paneline mükemmel bir şekilde entegre edilmiştir. Mekanik kilit, kapının hem tırabzanını hem de sağlam yapısını kullanır ki gerekli takviyeler zaten fabrikada takılmıştır.

%150 daha güçlü

DAF Gece Kilidi, kabin kaplamasının renginde çelik bir panelden oluşur ve butonlu bir anahtara sahiptir. Etkinleştirildiğinde panel, sağlam tırabzana bağlanmak için aşağı kayar. Bu, kapıyı bloke eder ve davetsiz misafirlerin kabine girmesini engeller. Kırmızı gösterge, DAF Night Lock'un etkinleştirildiğini açıkça gösterir. Acil bir durumda sürücünün kabinden anında çıkabilmesini sağlamak için (kilidi devreden çıkarmak için) butonlu anahtara bir kez basmak yeterlidir.
Kapsamlı testler, yeni DAF Night Lock'un piyasadaki diğer benzer sistemlerden %150'ye kadar daha fazla kuvvete dayanabileceğini göstermiştir. Sonuç olarak, bir DAF Gece Kilidi takıldığında Yeni Nesil XF, XG ve XG'nın kapıları bir levye ile kırılarak açılamıyor.
Kapı kollarındaki özel çıkartma, DAF Night Lock'un varlığını gösterir.

Sürücülerin iyiliği.

DAF Trucks için sürücülerin güvenliği ve esenliği en yüksek öneme sahiptir. Bu nedenle 2008'de DAF, optimum sürücü koruması için bir Gece Kilidi sunan ilk şirket oldu. Yeni DAF Gece Kilidi, yalnızca kapıya kusursuz bir şekilde entegre olmakla kalmaz, aynı zamanda daha sağlam ve kullanımı daha kolaydır.

Satışlar çoktan başladı.

Yeni Nesil DAF için yeni DAF Gece Kilidi artık DAF bayilerinde sipariş edilebilir.

 


͏ 


 
 
 

Press Contacts

Are you a journalist and do you have a question? Please contact: 

Rutger Kerstiens
Corporate Communications Department

Tel: +31 (0)40 214 2874 
E-mail:  rutger.kerstiens@daftrucks.com

 

For general questions about DAF, please use:

Tel: +31 (0)40 214 9111 
E-mail:  info@daftrucks.com

 
Rutger Kerstiens