DAF, gizliliğinize saygı duyar. Tanımlama bilgilerini web sitesi işlevselliği, web sitemizle ilgili deneyiminizi geliştirme, sosyal medyayla entegrasyon kurma ve web sitemiz içinde ve dışında pazarlama faaliyetlerini hedeflemeye yardımcı olma gibi çeşitli amaçlar için kullanırız. Web sitemizi ziyaretinize devam ederek tanımlama bilgilerinin kullanımına izin vermiş olursunuz. Ancak tanımlama bilgileri tercihlerinizi özelleştirmek isterseniz aşağıdaki "Ayarları değiştir" seçeneğine tıklayabilirsiniz. Onayınızı istediğiniz zaman geri çekebilirsiniz. Daha fazla bilgi için lütfen Tanımlama Bilgisi Bildirimimizi ziyaret edin.
 
  • 8 Ağustos 2019 Perşembe
 

TRP Gaziantep

DAF Trucks Turkey, Türkiye’deki hizmet ağını genişletiyor. Müşterilerimiz için gerekli servisleri sağlamak için Gaziantep’te ProPratik Elbeyli ile TRP+ anlaşması imzaladık.

 
 

TRP+, her türden tır ve karavan servisinin olduğu çok amaçlı bir ağır ticari taşıt servisidir. Bununla birlikte DAF ürünlerinin yetkili servisi olması TRP+/DAF servisini müşterilerimiz için lokasyon olarak da en üst seviyeye taşımıştır.

ProPratik, Brisa’nın bir ilke daha iamza atarak ticari araç ve filolarının lastik, bakım gibi ihtiyaçlarını tek çatı altında, yüksek kalite güvencesiyle karşılamak amacıyla hayata geçirdiği ağır vasıta servis zinciridir.

http://www.propratik.com.tr/

Gaziantep’te gerçekleşecek büyük açılış için daha fazla bilgi paylaşılacaktır.