DAF, gizliliğinize saygı duyar. Tanımlama bilgilerini web sitesi işlevselliği, web sitemizle ilgili deneyiminizi geliştirme, sosyal medyayla entegrasyon kurma ve web sitemiz içinde ve dışında pazarlama faaliyetlerini hedeflemeye yardımcı olma gibi çeşitli amaçlar için kullanırız. Web sitemizi ziyaretinize devam ederek tanımlama bilgilerinin kullanımına izin vermiş olursunuz. Ancak tanımlama bilgileri tercihlerinizi özelleştirmek isterseniz aşağıdaki "Ayarları değiştir" seçeneğine tıklayabilirsiniz. Onayınızı istediğiniz zaman geri çekebilirsiniz. Daha fazla bilgi için lütfen Tanımlama Bilgisi Bildirimimizi ziyaret edin.
 
Download
  • 15 Eylül 2020 Salı
  • DAF Trucks Turkey
 

DAF training - sonkaya petrol

Sonkaya Petrol ⛽️, bayimiz Mertsan'dan 3 adet DAF XFFT480 Super Space, Euro6 araç satın almış ve 2020 yılında müşterilerine satılan tüm kamyonlar için DAF Trucks Türkiye'nin sağladığı ücretsiz "sürücü eğitimi kuponu" nu kullanmıştır. ve ADEX Akademi'den sertifikalı eğitmenler Ayhan ve Mert. Bu eğitimin ardından Sonkaya'nın araçlardan en iyi verimi alacağına eminiz.

 
DAF-training-15-09
 

Eğitimin detayları; araç bilgisi, güvenlik ve ekonomik sürüş. Sürücü, gelişmiş ekonomik sürücü eğitiminin ardından 100 km'de 18,7 litreye gelmeyi başardıktan sonra sürücü, 100 km'de ortalama 22,6 litre (Alüminyum tankerli yeni DAF XF FT 480 Super Space van) yaptı.

Satış için: DAF.TUR.Sales@DAFTRUCKS.com
Pazarlama ve basın için: DAF.TUR.Marketing@DAFTRUCKS.com