DAF CF interior

Sürücü konforunda örnek alınan kamyon

DAF CF'in iç alanı, sektörde lider modern bir görünüm ve his sunar.

 

İç alan yenilemesi

 DAF CF'in iç alanı yalnızca güzel görünmekle kalmaz, aynı zamanda son derece düşük gürültü seviyeleri ile mükemmel konfor sunar. Koltuklar yeni bir döşemeye sahiptir ve direksiyon simidinin üzerinde gümüş renkli süslemeler bulunur. Duvarların, minderlerin ve perdelerin yeni, sıcak renkleri sürücülerin kendilerini evlerinde hissetmelerini sağlayan seçkin bir ortam sunar. CF sektördeki en çok yönlü kamyon olduğu için kabini kişisel zevkinize ve taşımayla ilgili ihtiyaçlarınıza göre istediğiniz gibi şekillendirmek için çok sayıda seçenek mevcuttur.


DAF CF interior

Harika görünümlü döşeme

Kumanda tablosunda standart olarak Dark Sand döşeme ile Black Rock süsleme panelleri bulunur. Süsleme panellerinin Rustica (ahşap yapı) ve Argenta (gümüş) renkleri mevcuttur. Tüm bunlar ultra modern görünümü oluşturur.

 

Exclusive serisine yükseltme

İç alan, kumanda tablosu ve kapılardaki üstün Exclusive döşeme ile bir üst seviyeye yükseltilebilir. Sonuçta sürücü son derece lüks, altı yıldızlı bir çalışma ve yaşama ortamına kavuşur.

DAF CF
 
DAF CF interior

Daha da iyi sürücü bilgileri

Şık ve anlaşılır gösterge panelinde daha da anlaşılır olması için yeni yazı tipleri ve yeni bir stil kullanılmıştır. Sürücü Bilgi Paneli, sürücü konforu ve verimliliğini artırmak için daha fazla bilgi sunar. Sürücü performansını daha da artırmak için gösterge panelindeki ayarlar daha mantıksal bir şekilde gruplandırılmıştır ve ekonomik bir sürüş için Sürücü Performansı Yardımcısı (DPA) daha da fazla ipucu sunmaktadır.

 

Son derece konforlu klima kontrolü

Tamamen yenilenen klima kontrol ünitesi, konfor ve kullanım kolaylığı ile öne çıkar. Tek tuşla buz çözme, park halinde havalandırma, zamanlayıcı özelliği olan park halinde ısıtma, isteğe bağlı kalan ısı kullanımı ve otomatik hava devridaimi özelliklerine sahiptir. Arka duvarda sürücünün sisteme rahat yatağından erişebilmesini sağlayan bir sıcaklık kontrol ünitesi bulunur. Ayrıca yeni sıcaklık ve klima kontrol sistemi son derece verimlidir ve en düşük toplam sahip olma maliyetini sunar. Hava durumu ne olursa olsun maksimum konfor ve samimi bir iç mekan.

DAF CF interior
 
DAF CF interior

Sürücü tarafından yapılandırılabilen anahtarlar

Kumanda tablosunun anlaşılır ve sezgisel düzeni, kullanımını kolaylaştırır. Akıllı araç elektronik sistemleri sayesinde, taşıma ile ilgili ihtiyaçlarınıza ve sürücünün kişisel tercihlerine göre anahtarların yerleri değiştirilebilir. Sürücü tarafından yapılandırılabilen bu anahtarlar, bayilerin ve kasa yapımcılarının ekstra kumanda paneli kullanmadan yeni işlevleri kolayca eklemesine de olanak sağlar. Böylece gövde ve şasi yapılandırmanız ne olursa olsun DAF CF kumanda tablosunda işlevleri istediğiniz yerden kontrol edebilmenizi sağlar. Üstün sürücü konforu ile maksimum araç verimliliğinin mükemmel birlikteliği.

 

Yeni üstün iç aydınlatma

Yenilikçi bir döner anahtar kumandası ile iç aydınlatma sistemini tamamen yeniden tasarladık. Kontrol düğmesi konsolun ortasında bulunur, böylece kolayca erişilebilir. Sürücü farklı sürüş ve dinlenme koşulları için farklı aydınlatma modlarını seçebilir. Ayrıca bir ışık kısma işlevi de mevcuttur.

DAF CF interior
 

 

DAF CF hakkında ayrıntılı bilgiler

 

DAF XF

Tahrik hattında mükemmellik

İşe uygun tahrik hattını kullanarak %7'ye kadar ek yakıt tasarrufu ve böylece %7 daha az CO2 emisyonu elde edilebilir.

DAF CF

Geliştirebileceğiniz mükemmel bir temel

İster kancalı vinç sistemi, düz yatak, kutu tipi kasa ile; ister diğer üstyapılar ile donatılmış olsun, DAF CF, şasi yapılandırmaları konusunda benzersiz bir esneklik sunar.

DAF CF

Dış tasarım

DAF CF'in dış görünümünde, onu görsel çekicilik açısından benzersiz bir yere taşıyan tamamen yeni tasarım özellikleri vardır.