DAF XF

Üstün sürücü konforu

Yeni DAF XF, DAF'ın en kaliteli kamyonlarının dünya çapında tanınmasını sağlayan mükemmel sürücü konforu standartlarını daha da geliştirmektedir. Piyasadaki en geniş iç mekan, en iyi ve en büyük yatakları ile tamamen yeni, göz alıcı bir görünüm ve his sunar. Yeni XF: Bir sürücünün sahip olabileceği en iyi kamyon!

 
DAF XF

Sınıfındaki en iyi kabin özellikleri

Sıcak ve şık kum renkli yeni kumanda tablosu, koltuklar, perdeler, minderler ve yan ve arka duvarlar iç mekana harika bir görünüm kazandırır ve her sürücünün kendini rahat ve evinde hissetmesini sağlar. Yeni Exclusive serisi lüks ve konforda en yüksek standardı sunar. Konyak renkli kumanda tablosu ve kapı panelleri ile şık alüminyum havalandırmaları dikkat çekmektedir. 5 yıldızlı çalışma ve yaşama ortamı.

 

Son derece konforlu klima kontrolü

Tamamen yenilenen klima kontrol ünitesi, konfor ve kullanım kolaylığı ile öne çıkar. Tek tuşla buz çözme, park halinde havalandırma, zamanlayıcılı park halinde ısıtma, dinlenirken ısıtma ve otomatik hava sirkülasyonu gibi özelliklere sahiptir ve arka duvardaki kontrol ünitesinden de çalıştırılabilir. Bu da sürücü için maksimum konfor anlamına gelir. Ayrıca yeni sıcaklık ve klima kontrol sistemi son derece verimlidir ve en düşük toplam sahip olma maliyetini sunar.

DAF XF
 
DAF XF

Daha da iyi sürücü bilgileri

Sürücüye sunulan bilgilerin kapsamını daha da genişlettik ve etkili bir şekilde harekete geçmeyi daha da kolaylaştırdık. Şık ve anlaşılır gösterge panelinde okumayı daha da kolaylaştırmak için yeni yazı tipleri ve yeni bir stil kullanıldı. Sürücü Bilgi Paneli ayrıca daha fazla bilgi sunarak sürücü konforunu ve verimliliğini artırır. Sürücü performansını daha da artırmak için gösterge panelindeki ayarlar daha mantıksal bir şekilde gruplandırılmıştır ve ekonomik bir sürüş için Sürücü Performansı Yardımcısı (DPA) daha da fazla ipucu sunmaktadır.

 

Sürücü dostu iç aydınlatma

Yenilikçi döner anahtar kumandası ile iç aydınlatma sistemi tamamen yeniden tasarlanmıştır. Kontrol düğmesi kumanda tablosu konsolunun ortasında bulunur, böylece kolayca erişilebilir. Sürücü çeşitli sürüş ve dinlenme koşulları için farklı aydınlatma modlarını seçebilir. Ayrıca ışık ayarlama işlevi de mevcuttur. En üst düzeyde kullanım kolaylığı için arka duvarda bir açma kapama düğmesi vardır.

DAF XF
 
DAF XF

Sürücü tarafından yapılandırılabilen anahtarlar

Aracın akıllı elektronik sistemi sayesinde anahtarların konumları sürücü tercihlerine göre bağımsız olarak ayarlanabilir. Bu da sürücü konforunu artırır ve aracın en verimli şekilde kullanılmasını sağlar. Bu anahtarlar ayrıca bayilerin ve kasa yapımcılarının ekstra kontrol paneli kullanmadan yeni işlevleri kolayca eklemesine olanak sağlar.

 
 

 

DAF XF hakkında ayrıntılı bilgiler
 

DAF XF

Tahrik hattı

Sektördeki en yüksek yakıt verimliliği; mükemmel şekilde entegre edilmiş tahrik hatları, sınıfının en iyisi motorlar, şanzımanlar ve arka dingiller ile elde edilir.

DAF XF

Her türlü üstyapı için ideal temel

Kusursuz mükemmellik, kamyonların akıllıca düşünülmüş şasisinde görülmektedir. Yüksek kaliteli çelikten üretilen bu şasi dayanıklı, dengeli ve hafiftir. Dahası, kasa yapımcılarına büyük kolaylık sunmak üzere alandan tasarruf etmeye olanak sağlayan özelliklere sahiptir.

DAF XF

Dış tasarım

Tasarım özellikleri sayesinde DAF XF yollardaki en dikkat çekici kamyondur. Ayrıca taşıma verimliliğinizi artırmak için mükemmel aerodinamik özelliklere de sahiplerdir.