DAF, gizliliğinize saygı duyar. Tanımlama bilgilerini web sitesi işlevselliği, web sitemizle ilgili deneyiminizi geliştirme, sosyal medyayla entegrasyon kurma ve web sitemiz içinde ve dışında pazarlama faaliyetlerini hedeflemeye yardımcı olma gibi çeşitli amaçlar için kullanırız. Web sitemizi ziyaretinize devam ederek tanımlama bilgilerinin kullanımına izin vermiş olursunuz. Ancak tanımlama bilgileri tercihlerinizi özelleştirmek isterseniz aşağıdaki "Ayarları değiştir" seçeneğine tıklayabilirsiniz. Onayınızı istediğiniz zaman geri çekebilirsiniz. Daha fazla bilgi için lütfen Tanımlama Bilgisi Bildirimimizi ziyaret edin.
 

Şehir için üretilen kamyon

Yeni aile üyemizle tanışın: Yeni Nesil DAF XB. Yeni, sağlam ve çok yönlü kamyonumuz. İster kentsel alanlarda dağıtım, ister çöp toplama gibi belirli şehir uygulamaları veya şehir içi inşaat alanı için kullanacak bir kamyona ihtiyacınız olsun, yeni DAF XB güvenilir iş arkadaşınızdır. Şehir içi kullanım için düşük gürültülü, emisyonsuz bir kamyon arıyorsanız XB Electric modeli sizi memnun edecektir.

 
 
DAF XB Electric

Şehir içi dağıtımda sıfır emisyon

Yeni DAF XB Electric, sürdürülebilir şehir içi ve bölgesel dağıtım için son derece uygundur. Yeni model serisi, nakliye şirketlerine sıfır emisyona geçişte destek olmak için kapsamlı bir akülü elektrikli araç serisi içeriyor. Yeni DAF XB, en düşük çevresel ayak izini sınıfında lider verimlilik, güvenlik ve konforla bir araya getiriyor.

DAF XB

Güçlü dizel performansı

Yenilikçi, tamamen akülü elektrikli güç aktarma sisteminin yanı sıra yeni DAF XB, PACCAR PX-5 ve PACCAR PX-7 dizel motorlarla da kullanılabilir. HVO uygulamasına hazır olan bu motorlar, CO2 emisyonlarını %90'a kadar azaltır ("kuyudan tekere").