DAF, gizliliğinize saygı duyar. Tanımlama bilgilerini web sitesi işlevselliği, web sitemizle ilgili deneyiminizi geliştirme, sosyal medyayla entegrasyon kurma ve web sitemiz içinde ve dışında pazarlama faaliyetlerini hedeflemeye yardımcı olma gibi çeşitli amaçlar için kullanırız. Web sitemizi ziyaretinize devam ederek tanımlama bilgilerinin kullanımına izin vermiş olursunuz. Ancak tanımlama bilgileri tercihlerinizi özelleştirmek isterseniz aşağıdaki "Ayarları değiştir" seçeneğine tıklayabilirsiniz. Onayınızı istediğiniz zaman geri çekebilirsiniz. Daha fazla bilgi için lütfen Tanımlama Bilgisi Bildirimimizi ziyaret edin.
Workshop-dealer-Header-efficient

Esnek

DAF Bayiniz

Onarım için bayilerimizden birine gittiğinizde sorununuzun boyutu ne olursa olsun işinizi mümkün olan en kısa sürede hallederler.

 

Sizin sorununuz bizim sorunumuzdur

Kamyonunuz çalışmadığında gelirinizin aksadığının ve teslim tarihlerinizi kaçırdığınızın farkındayız. Bu nedenle kamyonunuzu en kısa sürede tekrar yola çıkarmak için elimizden gelen her şeyi yaparız. Aracınızı DAF bayinize getirdiğinizde kaliteden ödün vermeden aracınızı en kısa sürede onaracaklarından emin olabilirsiniz.

 

Hızlı, esnek ve etkin

DAF kamyonları çoğu durumda hızlı ve basit onarım yapılabilecek şekilde tasarlanmıştır. Kamyonunuz zarar gördüyse onarılması için uzun bir süre beklemeniz gerekmez. Yazılım güncelleme ve diğer teknik ihtiyaçlarınız için de DAF bayinize gidebilirsiniz. Bir arıza hemen halledilemiyorsa size uygun bir alternatif çözüm sunarız. Yalnızca size aracınızın durumu ve masraflarla ilgili tüm bilgiler verildikten sonra kamyonunuzda çalışmaya başlarız. Bu şekilde nahoş sürprizlerin önüne geçebiliyoruz.


 

İyinin de iyisi: Usta teknisyenler

Yetenekli usta teknisyenlerimiz neredeyse karşılaştıkları tüm sorunları çözebilir. DAF kamyonlarıyla ilgili en üst düzeyde uzmanlık ve yeteneklere sahip oldukları için onlara usta teknisyen deniliyor. Usta teknisyenlerin teknik bilgileri her yıl DAF Avrupa'da Yılın Teknisyeni yarışında test ediliyor.

Uzmanlıkları sayesinde hızlı ve verimli çalışabiliyorlar. Bu da iş saati açısından ciddi tasarruf anlamına geliyor. Usta teknisyenlerimize ek olarak standart piyasa fiyatları, kilometre başına düşük fiyatlar ve kusursuz fiyat-kalite oranı DAF bayisinde onarımı çok cazip hale getiriyor. DAF olarak beklentilerinizi aşmayı hedefliyoruz. Örneğin, önceden planlayabilmek için yıllık muayene zamanınız geldiğinde size önden haber veriyoruz.

 
DAF dealer

 

Uluslararası Servis 

Hizmetimiz atölyemizin duvarlarını aşar. Kamyonunuz başka bir ülkede arıza yaparsa sizi en hızlı şekilde tekrar yola çıkarmak için elimizden gelen her şeyi yaparız. "International Truck Service"i (ITS) aramanız yeterli. Bu servis 7/24 telefon başındadır ve siz durumu onlara aktardıktan sonra sorununuzla ilgilenmeye hazırdır. İrtibat kişiniz size gelişmelerle ilgili sürekli bilgi verir.

Yardım ne zaman gelecek?
Neyin onarılması gerekiyor?

Müşterilerimiz kurduğumuz iletişimin kalitesinden ve şeffaflığından çok memnun. International Truck Service ile ilgili daha fazla bilgi edinmek isterseniz veya herhangi bir sorunuz varsa 7/24 bize ulaşabilirsiniz.

> ITS ile ilgili daha fazla bilgi edinmek için buraya tıklayın veya 0031-402143000 numaralı telefondan bizi arayın. Ekibimiz size yardımcı olmaktan memnuniyet duyar!

 

 

Bir DAF atölyesini seçmek için 5 neden

 DAF bayiniz tüm onarım ve bakım işlemlerinde size yardımcı olacak beceri ve deneyime sahiptir. Üst düzey niteliklere sahip uzmanlar, gelişmiş diagnostik ekipmanlarını kullanarak kamyonunuzu en verimli durumda tutar.

 
DAF bayisi hakkında daha fazla bilgi edinin
 

 

DAHA İYİ SERVİS

DAHA İYİ DAF