DAF, gizliliğinize saygı duyar. Tanımlama bilgilerini web sitesi işlevselliği, web sitemizle ilgili deneyiminizi geliştirme, sosyal medyayla entegrasyon kurma ve web sitemiz içinde ve dışında pazarlama faaliyetlerini hedeflemeye yardımcı olma gibi çeşitli amaçlar için kullanırız. Web sitemizi ziyaretinize devam ederek tanımlama bilgilerinin kullanımına izin vermiş olursunuz. Ancak tanımlama bilgileri tercihlerinizi özelleştirmek isterseniz aşağıdaki "Ayarları değiştir" seçeneğine tıklayabilirsiniz. Onayınızı istediğiniz zaman geri çekebilirsiniz. Daha fazla bilgi için lütfen Tanımlama Bilgisi Bildirimimizi ziyaret edin.
Rexwinkel

Ruud Rexwinkel

"DAF XF 90. Yıl Dönümü Sürümü kamyonumla çok gurur duyuyorum"

 

"Senin gözlerin için"

 

DAF XF 90. Yıl Dönümü Sürümü için toplamda sadece 250 model üretildi. Özel olması için bu bile yeterli ama 007 numarasını seçtiğinizde ayrıcalığı garantilemiş oluyorsunuz. Bağımsız sürücü Ruud Rexwinkel, süper lüks yıl dönümü modeliyle kendisini yolların kralı gibi hissediyor. Mesleği serbest sürücülük olan Ruud'u, genelde DAF kamyonunda direksiyon başında bulabilirsiniz. "Genellikle Rotterdam'dan Paris'e ya da Maasdijk'teki meyve dağıtım merkezine yük taşıyorum" diyor Ruud. "Konforlu olmayı seviyorum ve bu nedenle DAF sürüyorum. DAF yatakta, evimdeki yatağımda uyuduğumdan daha iyi uyuyorum."

Ruud yılda 130.000 kilometre yol yapıyor ve önceki DAF'ını 770.000 kilometreye ulaştığında takas etmiş. "Dürüst olmak gerekirse henüz değiştirilmesi gerekmiyordu; mükemmel çalışıyordu ama bu muhteşem yıl dönümü modelini görmezden gelemedim."”

Bu konuda kendisine katılmamak elde değil: Göz alıcı ve lüks teçhizatı, özel çizgi tasarımı ve hafif tasarım bileşenleri ile XF 90. Yıl Dönümü Sürümü gerçekten dikkatleri üzerine topluyor. Ön kısımda tarihi DAF logosu dikkat çekiyor ve iç kısımda da çeşitli yerlerde bu ikonik logo bulunuyor.

Ruud'un seçtiği sayı olan 007, hem kabinin içinde hem de özel şekilde ışıklandırılmış DAF logo panelinde yer alıyor. "Aklıma gelen ilk sayı “007'ydi." diyor Ruud. "Bu, bana çocukluğumu hatırlatan ikonik bir sayı. Sonuçta çocukken kim James Bond olmak istemezdi ki?" Bu nedenle kamyonuna "For your eyes only" (Senin gözlerin için) yazısını ekleten Ruud, "Kamyonumla çok gurur duyuyorum" diyerek sözlerini heyecanla tamamlıyor.

Rexwinkel
 
ProudDAF
 

 

Diğer hikayeler: