DAF dealer

Etkin

DAF Bayiniz

Teknisyenlerimiz kamyon bakımı alanındaki en güncel gelişmelere hakim olmak için düzenli olarak özel eğitim programlarına katılır. Kimse kamyonlarımızı bizden iyi bilemez! 

 

Çalışma tarzımız

Kamyonunuzu bakım için bize getirdiğinizde en kısa sürede, en güvenli şekilde tekrar yola çıkarmayı hedefleriz. Kamyonunuzla sorun yaşıyorsanız veya uzman tavsiyesine ihtiyacınız varsa DAF bayilerimiz size yardımcı olabilir. Randevu almadan gelip küçük onarımları derhal yaptırmanız da mümkün. Belirli bir tarihte tekrar yola koyulmanız gerekiyorsa kamyonunuzun o tarihte hazır olmasını sağlarız. Sizin arzunuz bizim için emirdir.

 

DAF dealer

Kişisel temas

Verimli ve uzun soluklu bir işbirliğinin temelinde kişisel ve samimi iletişimin olduğuna inanıyoruz. Yardıma ihtiyaç duyuyorsanız ve bayilerimizden birinin önünden geçiyorsanız çat kapı uğramaya tereddüt etmeyin. Kamyonunuzun basit bir ayarlamaya veya küçük bir onarıma ihtiyacı varsa sizi de işlem tamamlanana kadar bayide misafir edebiliriz. Onarımlar için daha fazla zaman gerekiyorsa işlerinizin aksamaması için size ikame bir çözüm sunulur. O sırada size kamyonunuzun durumuyla ilgili de bilgi verilmeye devam edilir. Müşterilerimizin tekrar tekrar bizi seçmesinin sebeplerinden biri de bu kişisel temaslarımız. Tüm müdavimlerimize minnettarız. 

 

Herkesi bilgilendirme: Şeffaflık

Sorunu tespit ettikten hemen sonra size bu konuda bilgi veririz. Onarım beklenenden daha masraflı olacaksa günün sonunda beklenmedik bir sürprizle karşılaşmamanız için çıkan ek masrafları önce sizinle görüşürüz. Size sorunun tam olarak ne olduğunu, ne kadar zamanda çözebileceğimizi anlatırız ve masraflar hakkında size gerçekçi bir tahmin sunarız. Bunu yaparken kamyonunuzun yaşı vb. ilgili tüm faktörleri dikkate alırız. Onarımın gerçekleştirilip gerçekleştirilmeyeceğiyle ilgili son kararı siz verirsiniz. 

 

Daima hazır

Gereken yedek parçaları aynı gün içinde temin edemeyecek olursak bile her zaman sözümüzün arkasında dururuz. Gerekirse parçaları almak için araç göndeririz, gerekirse mesai sonrası çalışırız! Sorununuzu halletmek için gücümüzün yettiği her şeyi yaparız.

DAF bayiniz uzaktan bile olsa daima size yardım etmeye hazırdır. Kamyonunuz yolda arızalanırsa sorunu çözmesi için bir teknisyen göndeririz veya kamyonunuzu çektiririz. Günün 24 saati, haftanın 7 günü. Sorun ne olursa olsun DAF bayinizin kapısı size her zaman açık. Demliğimiz ise hep kaynıyor. 

 

 

Bir DAF atölyesini seçmek için 5 neden

 DAF bayiniz tüm onarım ve bakım işlemlerinde size yardımcı olacak beceri ve deneyime sahiptir. Üst düzey niteliklere sahip uzmanlar, gelişmiş diagnostik ekipmanlarını kullanarak kamyonunuzu en verimli durumda tutar.

 
DAF bayisi hakkında daha fazla bilgi edinin
 

 

DAHA İYİ SERVİS

DAHA İYİ DAF