DAF, gizliliğinize saygı duyar. Tanımlama bilgilerini web sitesi işlevselliği, web sitemizle ilgili deneyiminizi geliştirme, sosyal medyayla entegrasyon kurma ve web sitemiz içinde ve dışında pazarlama faaliyetlerini hedeflemeye yardımcı olma gibi çeşitli amaçlar için kullanırız. Web sitemizi ziyaretinize devam ederek tanımlama bilgilerinin kullanımına izin vermiş olursunuz. Ancak tanımlama bilgileri tercihlerinizi özelleştirmek isterseniz aşağıdaki "Ayarları değiştir" seçeneğine tıklayabilirsiniz. Onayınızı istediğiniz zaman geri çekebilirsiniz. Daha fazla bilgi için lütfen Tanımlama Bilgisi Bildirimimizi ziyaret edin.
5-reasons-daf-dealer-grease-pit-oil-replacement-1600x900

Proaktif

DAF Bayiniz

DAF kamyonlarıyla ilgili engin bilgimiz sayesinde sizi gelecekte ortaya çıkacak sorunlarla ilgili uyarabiliyoruz.

 

Önleyici bakım

Kapsamlı ve önleyici bakım kamyonunuzun arızalanmasını önleyebilir. Örneğin, kamyonunuzun soğutma sistemini, akülerini ve motor valflerini düzenli olarak kontrol ettirip ayarlatırsanız büyük onarımların önüne geçebilirsiniz. Bu, özellikle hata ve arıza riskinin daha sık yaşandığı kış aylarında daha önemlidir. Kamyonunuzun bakımı düzgün yapıldığında arızalanma riskini en aza indirebilirsiniz. Hepimizin istediği de zaten bu, mümkünse arızadan kaçınmak!

 

 

Tavsiye vermeye hazır

DAF bayiniz daima size bakım tavsiyeleri vermeye hazırdır. Örneğin, belli bir kilometre kat ettikten sonra bir parçanın değiştirilmesi gerektiğini biliyorsak ya da bir parça kullanım ömrünün sonuna yaklaştığında size önleyici bakım öneririz. Bu sayede atölyeye bu sorun için tekrar gelmeniz gerekmez ve zamanınız harcanmaz. Kamyonunuzun dosyasını sürekli güncel tutarak kamyonunuzun gereksiz yere arızalanmasını önleyecek bu tür önleyici bakımları gerçekleştirebiliyoruz.

Proaktif ve profesyonel. Katma değer budur!

 

 
DAF dealer

 

Güncel yazılım

Kamyonunuzun tüm elektronik bileşenlerinin bulunduğu DAVIE kutusu, ne zaman yazılım güncellemesine ihtiyacınız olacağını kaydeder. Yanlış yükleme sorun yaratabileceği için bu işlemi sizin yerinize bayinizin yapmasını öneririz. Teknoloji sürekli değişiyor ve bir kamyon ne kadar yeniyse o kadar fazla sistem kullanılıyor. Neyse ki kamyonlarımız daha da iyileştirildiği için sorun yaşama olasılığınız azalıyor. Sonuç olarak profesyonel bakımla desteklendiğinde kamyonunuzun arıza süresi kısaltılır.

 

 
NGD-Safety-systems-2
 

 

Konfor ve güvenlik

Kullanıcı konforu ilk günden beri DAF'ın en yüksek önceliği olmuştur. Tüm kamyon üreticileri arasından DAF'ın en geniş kabine sahip olduğunu biliyor muydunuz? Sürücü olarak zamanınızın çoğunu kabinde geçiriyorsunuz. Bu nedenle kabinin tüm gereksinimlerinizi karşılaması büyük bir artı, tabii ki güvenlikten ödün vermeden. Örneğin, bir engel tespit edildiğinde hız sabitleyici otomatik olarak kapatılır. Daha sonbahar bitmeden kışa hazır olmanızı sağlayarak veya daha ilkbaharda, yaz sıcakları vurmadan soğutma sistemini temizleyerek önleyici bakım da güvenliğin artırılmasına katkı sağlar. DAF bayiniz daima size tavsiye vermeye hazır.

 

Maliyette şeffaflık

Yaklaşan mevsime her zaman hazır olmanız için önleyici bakım gerçekleştiririz. Güvenilir ortağınız olarak gece/gündüz size yardım etmeye hazırız. Her yıl masrafların tam olarak ne kadar olacağını bilmek için bir bakım sözleşmesi de yapabilirsiniz. Bakım aralıklarınıza bayinizle birlikte karar verebilirsiniz. Sıvıları kontrol etmek ve basit görevleri yapmak gibi bazı bakım işlerini sürücü olarak kendiniz de gerçekleştirebilirsiniz.

Ne yapacağınızdan emin değilseniz ve tüm diğer bakım ihtiyaçlarınız için her zaman bayilerimizden birini ziyaret edebilirsiniz. Daima hazırız ve size yardımcı olmaktan mutluluk duyarız.

 

PACCAR Connect visual

PACCAR Connect - Bağlantılı Hizmetler

Günlük faaliyetlerinizi kolaylaştırmak için Bağlantılı Hizmetler burada. PACCAR Connect, açık, basit ve güvenilir bağlantılı hizmetleri en iyi müşteri deneyimiyle yansıtan markamızdır. PACCAR Connect, iş ortaklarınızla entegre olan açık bir platform için sunulan çözümlerin markasıdır.

Daha Fazla Bilgi
 

Bir DAF atölyesini seçmek için 5 neden

 DAF bayiniz tüm onarım ve bakım işlemlerinde size yardımcı olacak beceri ve deneyime sahiptir. Üst düzey niteliklere sahip uzmanlar, gelişmiş diagnostik ekipmanlarını kullanarak kamyonunuzu en verimli durumda tutar.

 
DAF bayisi hakkında daha fazla bilgi edinin
 

 

DAHA İYİ SERVİS

DAHA İYİ DAF