Workshop-dealer-Header-oil-pit

Profesyonel

DAF Bayiniz

Her işe hazırız! Yapılması gerekenleri açıklar ve sizi sürekli bilgilendiririz.

 

Her Şey Tek Adreste

 

Onarım, bakım, garantiden onarım, muayene, hasar onarımı, sıfır veya ikinci el kamyonlar için DAF bayinize gidebilirsiniz. DAF bayiniz 220 volt konvertör, mikrodalga fırın, kahve makinesi ya da buzdolabı, radyo, GPS sistemi, geri görüş kamerası veya yangın söndürücü gibi parça, ekipman ve aksesuarları da temin eder ve montajını yapar. DAF bayiniz her şeyi çözer. 

Gecikmeleri en aza indirebilmek için en çok aranan yedek parçalardan stokta bol miktarda tutarız. Ancak kendiniz, örneğin yeni bir akü siparişi vermek istiyorsanız DAF Web Mağazası üzerinden kendi hesabınızı kullanarak sipariş verebilirsiniz. Aldığınız bileşeni monte etmek beklediğinizden daha zor gelirse DAF bayiniz montajı sizin yerinize memnuniyetle yapar. Ek olarak, teknik uzmanlarımız daima en yeni tekniklere hakim, her araç türüne özgü sorunların farkında ve tereddüt ettiğinizde sorunu doğru şekilde tespit etmenize yardımcı olabilecek yetkinliktedir. Profesyonel ve etkin! 

 

 

Gece gündüz demeden yardım etmeye hazır

Kimse DAF kamyonların ıbizim uzmanlarımız kadar iyi bilemez. Sürekli değişen dünyada eğitim programları ve kurslar yardımıyla uzmanlarımızın en son teknolojilerle ilgili bilgi ve becerilerini güncel tutuyoruz. Uzmanlarımız, uzmanlıklarının yanı sıra gerekli tarama araçları, evrensel diagnostik cihazları ve diğer gerekli araçlara da sahiplerdir. Bu şekilde hemen her zaman sorununuzun doğru çözümünü bulabiliyor ve karşılaştığınız sorunları anlıyoruz.
Aracınız yolda arızalandı mı? Olabildiğince hızlı şekilde yanınızda olacağız.
Küçük onarımlara mı ihtiyacınız var? 1100 bayisiyle her zaman size yakın bir DAF bayisi hizmetinizde. Birçok küçük onarımın yerinde yapılabileceğini biliyor muydunuz? Bu şekilde çok kısa bir sürede tekrar yola çıkabilirsiniz.

 

 

Çözümleri birlikte bulma

İster sıfır, ister ikinci el, isterseniz eski bir DAF kullanın, hatta başka marka bir kamyona da sahip olsanız uzmanlarımız en yeni teknikleri ve doğru parçaları kullanarak tekrar yola çıkmanıza yardımcı olur. Tüm işlerimizi tamamen şeffaf biçimde yaparız. Onarım pahalı olacaksa bunu önce sizinle görüşür gerektiği takdirde size cazip bir alternatif çözüm sunarız. Belki ikinci el bir yedek parça bulabiliriz, hatta belki bu parça bizim TRP mağazamızda bulunabilir. TRP mağazasında her çeşit kamyon ve römork için geniş bir parça stoku bulunur. Bu seçenek daha masrafsız olabilir.

 
DAF-parts-20080276
 

 

Onarım destek servisi

 

Kendiniz küçük bir onarım yapmak istiyorsunuz ancak yardıma mı ihtiyacınız var? Yardım masası çalışanlarımız ihtiyacınız olan desteği vermekten memnuniyet duyar. Yine de onarımı yapmakta zorlanırsanız yerel DAF bayinize gidebilirsiniz. Onarımı sizin için hızlıca tamamlarlar.

 

 

Bir DAF atölyesini seçmek için 5 neden

 DAF bayiniz tüm onarım ve bakım işlemlerinde size yardımcı olacak beceri ve deneyime sahiptir. Üst düzey niteliklere sahip uzmanlar, gelişmiş diagnostik ekipmanlarını kullanarak kamyonunuzu en verimli durumda tutar.

 
DAF bayisi hakkında daha fazla bilgi edinin
 

 

DAHA İYİ SERVİS

DAHA İYİ DAF