Terms and Conditions

 

10 Adet DAF yapbozundan birini kazanmak ister misin? Facebook yapboz yarışmamızla biri senin olabilir!

DAF Trucks Turkey Yapboz Yarışması:

DAF yapboz kazanma şansı için DAF Trucks Turkey' i Facebook'ta takip etmelisin. 20 Nisan 2020 Pazartesi günü yayınlanan Facebook paylaşımıyla iletişim kurduğunuzdan emin olun.

Facebook üzerinden katılmak için buraya tıklayın.

Katılım koşulları

18 Yaş ve üzeri olan, Facebook’taki ödüllü çekiliş paylaşımı ile ilgilenen ve DAF Trucks Turkey’ i (“Giriş”) 20 Nisan 2020 Pazartesi günü saat 15:00’dan (“Başlangıç Tarihi”) 23 Nisan 2020 Perşembe günü saat 10:00’a (“Bitiş Tarihi”) kadar takip eden (“veya zaten takip ediyorsa”) herkes otomatik ve ücretsiz olarak ödüllü çekilişe (“Ödüllü Çekiliş”) katılarak 10 adet DAF yapbozundan (“Ödül”) birini kazanma şansı yakalayacaktır. Katılımcı kendi yapbozunun fotoğrafını Facebook’ da paylaşmalıdır. Kayıtlı ofisi DAF Trucks Turkey Allianz Tower, Küçükbakkalköy Mah. Kayışdağı Cd. No:1 Kat:31, 34752 Ataşehir, İstanbul, Türkiye (“Organizatör) olan DAF Trucks Turkey sosyal medya yöneticimiz tarafından 10 fotoğraf rastgele kazananlar (“Kazananlar”) olarak seçilecek. Ödül çekilişi için aşağıdaki şartlar ve koşullar geçerlidir:

 1. Başlangıç Tarihinden önce veya Bitiş Tarihinden sonra alınan hiçbir katılım ödül çekilişine dahil edilmez.
 2. Kişi başına katılım hakkı bir ile sınırlıdır.
 3. Ödül çekilişine katılarak, tüm katılımcılar bu hüküm ve koşullara bağlı olduğunu kabul etmiş sayılacaktır. Katılımcıların verileri, bu ödül çekilişini yönetmek ve değerlendirmek amacıyla toplanacak, saklanacak ve işlenecektir. Katılımınızla, adınız ve ikamet ettiğiniz ülkenin gerektiğinde herkese açık hale getirilmesi de dahil olmak üzere, ilişkili veya bundan kaynaklanan herhangi bir tanıtımda yer almayı kabul edersiniz.
 4. Bu ödül çekilişi 18 yaş ve üstü herkese açıktır. DAF Trucks Turkey ve grup şirketlerinin çalışanları, ajansları ve aileleri, bayi ağı ve ödül çekilişi ile profesyonel olarak bağlantılı olan hiç kimse katılamaz.
 5. Katılımcılar, DAF Truck Turkey’ in yapboz yarışması sosyal medya paylaşımına katılmalıdır. Sosyal medya yöneticimiz tarafından seçilecek katılımcılar en geç 2020’nin 17. Haftası içinde seçilecektir. Kazananlar 17. haftada duyurulacaktır. Kazananların bilgilendirildikten sonra, Facebook aracılığıyla DAF Trucks Turkey’ e ödülünü kullanmak için isimleri ve adresleriyle birlikte doğrudan mesaj göndermeleri gerekmektedir. Kazanan, bildirildikten sonraki 24 saat içinde DAF Trucks Turkey’ e mesaj göndererek yanıt vermezse, Promosyon Sahibi, ödül çekilişini yeniden çekme hakkını saklı tutar ve ödül kaybedilir. Promosyon Sahibi, ödül talep edilene kadar bu işlemi tekrarlama hakkını saklı tutar.
 6. Kazanan, Organizatörün kendi takdirine bağlı olarak seçilecektir ve sonuçla ilgili hiçbir yazışma olmayacaktır. Organizatör, katılımcıların uygunluğunu doğrulama hakkını saklı tutar.
 7. Başarısız katılımcılara bildirim yapılmaz ancak kazananın ayrıntılarını DAF.TUR.Marketing@DAFTRUCKS.com adresinden talep etme hakkına sahiptir.
 8. Organizatör, bir katılımın uygunluğunu doğrulamak amacıyla makul olarak gerekli gördüğü bilgileri talep edebilir ve ödül, promosyon sahibi memnun olana kadar ve sona erene kadar saklanabilir.
 9. Bu hüküm ve koşullara uymayan katılımlar geçersiz olacaktır. Organizatör, ödül çekilişini askıya alma, iptal etme veya değiştirme ve / veya önceden bildirimde bulunmaksızın ve bu hüküm ve koşulların herhangi bir revizyonundan sonra ödül çekilişine katılmaya devam ederek bu hüküm ve koşulları herhangi bir zamanda gözden geçirme ve revize etme hakkını saklı tutar. Katılımcılar bu tür yeni veya değiştirilmiş şartları kabul etmiş sayılırlar. Promosyon sahibi eksik veya saldırgan veya bu hüküm ve koşullara uymayan katılımları diskalifiye etme hakkını saklı tutar ve ödül çekilişi promosyon sahibinin takdirine bağlı olarak yeniden açılabilir.
 10. Kötüye kullanım ve / veya bu ödül çekilişinin düzgün çalışmasını etkileyen bir hata olması durumunda, mevcut olandan daha fazla ödül tahsis edilmesi de dahil olmak üzere, düzenleyici ödül çekilişi' ni sona erdirme veya askıya alma hakkını saklı tutar; bu hüküm ve koşulları değiştirmek; Kazanan (lar) ın bildirimini geçersiz kıldığını beyan etmek; ve / veya Ödülü / ödülleri yeniden tahsis etmek.
 11. Herhangi bir nedenle, programın bilgisayarlı giriş kısmı, bilgisayar virüsü bulaşması, hatalar, kurcalama, yetkisiz müdahale, sahtekarlık, teknik arızalar veya düzenleyicinin kontrolünün ötesinde, veya bu ödül çekilişinin yönetimini, güvenliğini, adaletini, bütünlüğünü veya uygun şekilde yürütülmesini etkilerse, düzenleyici ödül çekilişini iptal etme, sonlandırma, değiştirme veya askıya alma hakkını saklı tutar. Düzenleyici, katılım kaybıyla sonuçlanan herhangi bir bilgisayar ekipmanı veya yazılımının herhangi bir sorunundan veya teknik arızasından sorumlu değildir.
 12. Nakit ya da başka bir alternatif ödül yoktur. Ödül devredilemez ve yeniden satılamaz.
 13. Bu ödül çekilişine katılmak için herhangi bir satın alma işlemine gerek yoktur.
 14. Düzenleyen, katılımcılar veya herhangi bir üçüncü taraf tarafından herhangi bir şekilde ödeme veya teşvik verildiğine inanmak için bir sebebi varsa, herhangi bir katılımcıyı ödül çekilişinden diskalifiye etme hakkını saklı tutar.
 15. Promosyon sahibi, katılımcılarla posta, telefon veya e-posta yoluyla iletişim kurmak isteyebilir. Herhangi bir iletişim, grubun katılımcılara hizmet verebilecek ürün ve hizmetleri hakkında bilgi sağlamak veya piyasa araştırması yoluyla katılımcıların görüşlerini almak amacıyla olacaktır.
 16. Bu yarışma hiçbir şekilde Facebook tarafından desteklenmez, onaylanmaz veya yönetilmez veya Facebook ile ilişkilendirilmez. Verdiğiniz bilgiler DAF Trucks Turkey tarafından bu hüküm ve koşullarda belirtilen amaçlar için kullanılacaktır. Bu ödül çekilişine katılarak: (a) bu ödül çekilişi için Facebook'un size karşı herhangi bir sorumluluktan tamamen serbest bırakılmasını; ve (b) bu ödül çekilişinin hiçbir şekilde Facebook tarafından desteklenmediğini, onaylanmadığını veya yönetilmediğini veya Facebook ile ilişkili olmadığını kabul edersiniz.
 17. Bu hüküm ve koşullardan herhangi birinin yasa dışı, geçersiz veya uygulanamaz olduğu tespit edilirse, silinecek ve kalan hükümler geçerli olacak, tam olarak yürürlükte kalacaktır.
 18. Bu ödül çekilişi, kanunlar ihtilafı kurallarını etkilemeden, Türkiye Cumhuriyeti Hukukuna göre her bakımdan yönetilecek, yorumlanacak ve yürürlüğe girecek ve Türkiye Cumhuriyeti Mahkemeleri, kendisinden doğan veya onunla bağlantılı herhangi bir işlem üzerinde münhasıran yargı yetkisine sahip olacaktır.