DAF, gizliliğinize saygı duyar. Tanımlama bilgilerini web sitesi işlevselliği, web sitemizle ilgili deneyiminizi geliştirme, sosyal medyayla entegrasyon kurma ve web sitemiz içinde ve dışında pazarlama faaliyetlerini hedeflemeye yardımcı olma gibi çeşitli amaçlar için kullanırız. Web sitemizi ziyaretinize devam ederek tanımlama bilgilerinin kullanımına izin vermiş olursunuz. Ancak tanımlama bilgileri tercihlerinizi özelleştirmek isterseniz aşağıdaki "Ayarları değiştir" seçeneğine tıklayabilirsiniz. Onayınızı istediğiniz zaman geri çekebilirsiniz. Daha fazla bilgi için lütfen Tanımlama Bilgisi Bildirimimizi ziyaret edin.
DAF Safe Salute Messenger

DAF GÜVENLİ SELAMLAMA ELÇİSİ

 

Yeni Nesil DAF kamyonları, sürücüler için olağanüstü güvenlik sunar. "Eller Direksiyonda, Gözler Yolda" felsefesine uygun olarak İnsan-Makine-İnsan etkileşiminde devrim niteliğinde bir özellik sunmaktan mutluluk duyuyoruz. DAF Güvenli Selamlama Elçisi, son teknoloji LED Ekran kullanarak yaklaşan kamyon sürücüsünü selamlar. Ekran, doğrudan ön camın arkasına monte edilmiştir. Böylece diğer kamyonlardan en uygun şekilde görülebilir.

"Gözler Yolda" son derece gelişmiş algılama yazılımı, yaklaşan aracın plakasını tarar. Ardından plaka, kişisel ve güvenli bir veritabanına çapraz referans olarak verilir. Plaka eşleşmesi doğrulandığında LED ekranda sürücü tarafından önceden kaydedilmiş bir mesaj görüntülenir. Önceden kaydedilen mesaj, elinizi direksiyondan çekmenize gerek kalmadan yaklaşan sürücüyü selamlar.

 

Yayın tarihi: 01/04/2022

 

Yayın tarihi: 01/04/2022