COVID-19 Statement

DAF’a güvenebilirsiniz!

Bugünün zorlu zamanları, ulaşımın toplum hayatının bağlı olduğu kritik şeylerden biri olduğunu kanıtlıyor. Nakliye şirketlerinin sınırsız özverileri sayesinde personel ve sürücüleri ile, hastane, eczane ve süpermarketlere her gün ürün tedariği yapılıyor. Bu başka hiç kimse gibi bizim de DAF’ ta fark etmediğimiz bir şey.

Bir kamyon üreticisi ve servis sağlayıcısı olarak DAF, lojistik zincirinin önemli bir parçasıdır. Bu önemli sorumluluk bizim omuzlarımızda olduğu gibi Avrupa içinde ve dışındaki 1.100 bayiimizin de omuzlarındadır. Birlikte, müşterilerimizin nakliye faaliyetlerine devam etmelerini engelleyecek hiçbir taş bırakmayacağız. . Avrupa genelinde tüm işyerlerimiz açıktır ve ünlü yol yardımımız - DAF Uluslararası Kamyon Hizmetleri - günün 24 saati hizmet vermeye devam etmektedir. Maksimum kullanılabilirliği ve çalışma süresini garanti edebilmemiz için parça tedariğimizi sürekli takip ediyoruz.

Taşımacılık endüstrisi her şeyden önce bir insan işidir. Ve bu nedenle, insanlar her zaman önce gelir. Bu nedenle, bayilerimize ve çalışanlarımıza gelen ziyaretçileri korumak için önlemler aldık. Optimum hijyenin önemini vurguluyoruz, insanlardan 1,5 metre mesafede kalmalarını istiyoruz ve atölyelerimizde ziyaretçilere izin vermiyoruz.

Tüm bunların sonucunda akılda tutulacak bir şey var: koronavirüsün yayılmamasını ve kamyonların yolda kalmasını sağlamak. Hayati işler yapmak.