DAF, gizliliğinize saygı duyar. Tanımlama bilgilerini web sitesi işlevselliği, web sitemizle ilgili deneyiminizi geliştirme, sosyal medyayla entegrasyon kurma ve web sitemiz içinde ve dışında pazarlama faaliyetlerini hedeflemeye yardımcı olma gibi çeşitli amaçlar için kullanırız. Web sitemizi ziyaretinize devam ederek tanımlama bilgilerinin kullanımına izin vermiş olursunuz. Ancak tanımlama bilgileri tercihlerinizi özelleştirmek isterseniz aşağıdaki "Ayarları değiştir" seçeneğine tıklayabilirsiniz. Onayınızı istediğiniz zaman geri çekebilirsiniz. Daha fazla bilgi için lütfen Tanımlama Bilgisi Bildirimimizi ziyaret edin.
DAF Connect Webshop

DAF Connect Webshop

Aboneliklerinizi tek bir fare tıklamasıyla yönetin

 

DAF Connect Webshop

A new feature within the DAF Connect Portal is a webshop which helps you to manage your DAF Connect subscriptions with just a mouse click. As a result, contracts can be extended with additional services on-line, which adds to the user-friendliness and efficiency. Also, purchasing DAF Connect 3rd party applications can be quickly arranged through the Portal.

 

 

DAF Veri Paketleri

Through the DAF Connect Webshop you can order monthly or annual subscriptions to DAF Data Packs. This enables you to enrich your own logistics process data with DAF Connect data such as vehicle availability, fuel consumption and driving performance data, as well as integrating input from third-party systems. This ensures continuous insight into the performance of individual trucks, fleets, drivers and logistics processes – anytime and anywhere.

The DAF Data Packs are based on rFMS standards, so they can be used on all your trucks and installed hardware.

 

DAF Temel Veri Paketi

Temel paket, rFMS 1.0 sürümüyle çalışır ve her 5 dakikada bir filo yönetimi veritabanınıza çeşitli veri öğeleri yükler. 

DAF Gelişmiş Veri Paketi

Gelişmiş paket bir adım daha ileri giderek, rFMS 2.0 kullanıcılarına kontak açık/kapalı, PTO etkin, üçüncü taraf uygulama kullanımda gibi tetikleyicilerin gerçek zamanlı yüklemeleri de dahil olmak üzere daha fazla veri öğesinden bilgi sunar.

 
 
Jorg
"Web mağazası, abonelikleri ve 3. taraf uygulamaları yönetmeyi çok kolaylaştırıyor. Çevrimiçi pano, hangi uygulamaların satın alınabileceğini veya genişletilebileceğini bir bakışta gösterir."

Jorg Wijnands
DAF Connect'te Pazarlama Müdürü
.

 

 

3. taraf uygulamalar

DAF Connect Webshop'ta sunulan 3. taraf uygulamalardan oluşan geniş bir ürün yelpazesi de bulabilirsiniz. DAF Connect Açık Platformu sayesinde filo yönetimi tedarikçileri ve lastik üreticileri gibi 3. taraflar, verileri doğrudan Connect'ten alabilir. Bu, araçtaki maliyetli donanım modüllerinin sayısını azaltır ve tak ve çalıştır entegrasyonu sağlayarak toplam sahip olma maliyetini düşürür.

 

Tek bir veri kaynağı

DAF Connect Açık Platformu, DAF Connect'in diğer filo yönetim sistemlerine kıyasla harika avantajlarını gösterir. Tek bir veri kaynağına erişim sağlayarak kritik üçüncü taraf veri akışları ve girişlerinin entegrasyonunu büyük ölçüde kolaylaştırır. Üçüncü taraflar ve DAF arasındaki güvenilir ortaklıklara dayalı olarak, halihazırda faaliyete alınan mevcut Filo Yönetim Sistemleri (FMS) veya Taşımacılık Yönetim Sistemleri (TMS) ile kolay entegrasyon sağlar.

 

DAF Connect'e Ulaşın

DAF Connect ile ilgili herhangi bir sorunuz olursa bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin. Sorunuzu, bilgi istek formunu kullanarak gönderin.

İletişim Formu
 
DAF-Connect-CTA-Contact-2
 
DAF Connect

DAF Connect Ayrıntıları

DAF Connect, araç kullanılabilirliğini artırmak, işletme maliyetlerini azaltmak, lojistik verimliliği artırmak ve esnekliği en üst düzeye çıkarmak için tasarlanmış bir platformdur. DAF Connect Portal, filonuzun boyutu ne olursa olsun işletmeniz için önemli olan bilgileri doğrudan görüntüler.

DAF Connect hakkında daha fazla bilgi edinin