DAF Silent

Şşş... DAF sessizliği sever

Benzersiz, düşük gürültülü Silent modelleri sayesinde

 

DAF CF ve XF Silent kamyon modellerinde kamyonun oluşturduğu gürültü seviyesini 71 dB(A) altında tutmak için bir dizi akıllı teknoloji kullanılmıştır. Bu da kamyonların maksimum gürültü seviyelerinin uygulandığı alanlarda akşam saatlerinde, gece veya sabah erken saatlerde yükleme ve boşaltma için kullanılabilmesini sağlayan katı "QuietTRUCK" standartlarını karşıladığı anlamına gelir

Avantajlar 

DAF CF ve XF Silent kamyonlar işiniz için zengin avantajlar sağlar. Şehir içi kullanımda daha geniş taşıma seçenekleri sunarlar ve o bölgede yaşayan insanların rahat ve huzurlu bir gece geçirmesini sağladıklarından daha fazla müşteri memnuniyeti sunarlar.

Nasıl çalışır?

Çok basit: Sürücünün "Sessiz modu" etkinleştirmesi için kumanda tablosunda bir düğmeye basması yeterlidir. Motor yazılımı anında torku ve motor devrini sınırlayan bir programa geçer.

Ayrıca düşük hızlarda vites otomatik olarak yükseltilir. Şanzımanın yalıtılması da gürültünün azaltılmasına yardımcı olur. Sonuç olarak DAF Silent kamyonlar günün hiçbir saatinde rahatsızlık vermez.

Silent mode

Çok sayıda seçenek

DAF Silent çeşitli kabin seçenekleri, şasi uzunlukları ve dingil yapılandırmalarıyla XF ve CF sabit kasalı kamyon veya çekici ünitesi olarak sunulur. DAF CF ve XF, 220 kW/299 hp ila 330 kW/449 hp güç değerlerine sahip, güçlü ve ekonomik 10,8 litre PACCAR MX-11 Euro 6 motor ile donatılmıştır.

DAF CF silent


Gerçek verimlilik

DAF olarak işinizi tanır ve verimliliğin sizin ne kadar önemli olduğunu anlarız. Bu nedenle özel uygulamalarınıza yönelik gelişmiş taşımacılık çözümleri sunuyoruz. Silent modelleri de, pazarda lider güvenilirlik ve düşük işletim maliyetleri sağlayan DAF kamyonlarıdır. Ayrıca aracınızın kullanılabilirliğini en üst seviyeye taşımak için çeşitli hizmetler sağlıyoruz. Tüm bu hizmetlere tek bir adresten, yani DAF bayinizden ulaşabilirsiniz. DAF Transport Efficiency, size kilometre başına en yüksek kazancı sunma felsefemizin adıdır.


 
 

İndirmeler