DAF, gizliliğinize saygı duyar. Tanımlama bilgilerini web sitesi işlevselliği, web sitemizle ilgili deneyiminizi geliştirme, sosyal medyayla entegrasyon kurma ve web sitemiz içinde ve dışında pazarlama faaliyetlerini hedeflemeye yardımcı olma gibi çeşitli amaçlar için kullanırız. Web sitemizi ziyaretinize devam ederek tanımlama bilgilerinin kullanımına izin vermiş olursunuz. Ancak tanımlama bilgileri tercihlerinizi özelleştirmek isterseniz aşağıdaki "Ayarları değiştir" seçeneğine tıklayabilirsiniz. Onayınızı istediğiniz zaman geri çekebilirsiniz. Daha fazla bilgi için lütfen Tanımlama Bilgisi Bildirimimizi ziyaret edin.
DAF Municipal_XD_SL_350_FAN530_LHD_VDLSideloader

Kamyonunuzu çalışır vaziyette tutuyoruz

DAF Uptime Plus

 

DAF Uptime Plus'ın temel avantajları: 

  • Mobilite garantisi: Aracın 8 saat içinde yoluna devam etmesi
  • Arıza süresi daha uzun olduğunda yedek araç veya finansal tazminat
  • Maksimum 15 gün için günde 300 € finansal tazminat
  • Sektörde lider DAF ITS tarafından öncelikli yardım
  • Tüm gerekli parçaların hızlı gönderimi
 
 

Araç çalışma süresi 1 numaralı önceliğiniz olduğunda

Vakit nakittir, bu nedenle kamyonunuzun her zaman çalışır vaziyette olması çok önemlidir. DAF'ta işiniz birinci önceliğimizdir.’Bu nedenle kamyonlarımız üstün kalite, güvenilirlik ve uygun maliyet sunar. Ancak en iyi durum senaryosunda bile, kamyonunuzda zaman zaman beklenmedik zorluklar yaşanabilir. İçinizi rahat ettirmek amacıyla mevcut onarım ve bakım sözleşmelerimizi sizin için özel olarak uzattık.

DAF Uptime Plus mevcut olan en kapsamlı mobilite hizmetiyle birlikte en iyi araç performansını sunar. Kamyonunuz bozulursa nerede olursanız olun DAF International Truck Service (ITS) size anında yardım sağlar.’Ayrıca, DAF Bayi ağımız mümkün olan en kısa sürede yolunuza devam etmenizi sağlamaya hazırdır.

uptime plus
 
 
DAF-MultiSupport-Flex-Care
DAF_MultiSupport_Full_Care_Uptime
 

DAF MultiSupport

DAF Uptime Plus, kapsamlı Flex Care ve Full Care sözleşmeleriyle birlikte sunulur. Arıza süresinin gövdeden/yapıdan kaynaklandığı durumda DAF Uptime Plus, DAF ITS tarafından sunulan ekstra çabayı size sağlar ancak yedek araç veya finansal tazminat uygulanmaz.

Uzman danışmanlık

Her zaman işinizi ileriye taşıyacak bir çözüm sunmayı hedefliyoruz. DAF temsilciniz veya DAF bayiniz, DAF MultiSupport'un size sunabileceği fırsatları sizinle görüşmekten memnuniyet duyacaktır.

Kamyonunuzu çalışır durumda tutmanın en etkin yolu