Foto Van Osselaer DEF

Van Osselaer Peter & Co

“DAF Sürücü Eğitimi, sürücülerin sadece daha verimli değil, daha hızlı olmalarını da sağlıyor.”

Peter Van Osselaer, işletme müdürü, Van Osselaer Peter & Co

 

DAF SÜRÜCÜ EĞİTİMİ SAYESİNDE %100 PUAN

Van Osselaer Peter & Co, ortalama yakıt tüketiminde düşüş elde etti.

VERİMLİLİK VE KONFOR

Dendermonde’deki Van Osselaer Peter & Co, uzun yıllardır ağırlıklı olarak tehlikeli mallar ve kullanılmış aküler taşıyor ve lojistik hizmetleri sunuyor. Olağanüstü verimlilik, konfor ve güvenlik özelliklerine sahip DAF CF kamyon, bu tür çalışmalar için ideal bir araçtır.

YATIRIMA DEĞER

Bu taşıma operatörü, kısa bir süre önce onaylı DAF eğitimi hakkında bilgi aldı: “ Kod 95 uyarınca sürekli sürüş eğitimi programları kapsamında ekonomik sürüş eğitimine yönelik bir kurs zorunludur. Ancak eğitime yatırım yapmaya her zaman değer.” Van Osselaer Peter & Co’daki sürücüler hem teori ve uygulama kombinasyonu konusunda hevesliydi hem de kursa katıldıktan sonra direksiyon başında çok daha verimli olduklarını fark ettiler. Hatta bazıları pratik öğeler için %100 puan bile elde etti!

KAMYONUNUZLA BİR BÜTÜN OLARAK

Peter Van Osselaer şöyle diyor: “Şaşırtıcı şekilde, bu iyileştirilmiş verimlilik, teslimat sürelerine sıkı bir şekilde uymalarını engellemedi. Sonuçlar bunun bir kazan kazan durumu olduğunu gösteriyor.” DAF Trucks Belçika ve franchise sahiplerinin, yeni bir kamyon satın alan herkese bu eğitimi ücretsiz olarak sunması, Dendermonde’deki bu taşıma operatörü için mükemmel bir tamamlayıcı unsur sağlıyor: “Bu sayede DAF CF’nin verimliliğini en üst düzeye çıkarabilir ve sürücünüzün kamyonlarıyla bir bütün olarak çalışmasını sağlayabilirsiniz.”

Peter Van Osselaer, işletme müdürü, Van Osselaer Peter & Co
Foto Van Osselaer DEF Round
 
 

 

Diğer hikayeler: