DAF, gizliliğinize saygı duyar. Tanımlama bilgilerini web sitesi işlevselliği, web sitemizle ilgili deneyiminizi geliştirme, sosyal medyayla entegrasyon kurma ve web sitemiz içinde ve dışında pazarlama faaliyetlerini hedeflemeye yardımcı olma gibi çeşitli amaçlar için kullanırız. Web sitemizi ziyaretinize devam ederek tanımlama bilgilerinin kullanımına izin vermiş olursunuz. Ancak tanımlama bilgileri tercihlerinizi özelleştirmek isterseniz aşağıdaki "Ayarları değiştir" seçeneğine tıklayabilirsiniz. Onayınızı istediğiniz zaman geri çekebilirsiniz. Daha fazla bilgi için lütfen Tanımlama Bilgisi Bildirimimizi ziyaret edin.
Foto zaakvoerder L Van Bogaert DEF

L. Van Bogaert Transport

“DAF SÜRÜCÜ EĞİTİMİ, ‘KAMYONA ÖZEL’ EĞİTİMİYLE FARK YARATIR.”

Bart Malfliet, işletme müdürü, L. Van Bogaert Transport

 

ORTALAMA YAKIT TÜKETİMİ 2 İLA 3 LİTRE DÜŞTÜ

L. Van Bogaert Transport, neredeyse sadece DAF XF araçlardan oluşan filosunun modernizasyonuna sürekli olarak yatırım yapıyor. DAF Sürücü Eğitimi sayesinde verimli kamyonlar artık daha da verimli hale geliyor.

ÇOK ÇEŞİTLİ RÖMORKLAR

Ağırlıklı olarak inşaat sektörü için taşıma operatörü olarak hizmet veren L. Van Bogaert Transport, 85 yıldır faaliyet göstermektedir. Bu uzmanlık alanı, bölgedeki çok sayıda inşaat şirketine atfedilebilir. Şirketin filosu; yan perdeli römorklar, düz yataklı römorklar, bomlu kamyonlar ve platform kamyonlar dahil olmak üzere çok çeşitli DAF XF çekici ve römorklardan oluşur.

ZORUNLULUĞU AVANTAJA DÖNÜŞTÜRME

Bart Malfliet, “Sürücü eğitimi, Kod 95 gereklilikleri sonucunda taşımacılık şirketleri için sürekli bir endişe kaynağı haline geldi. Ancak DAF; ekonomik sürüşü, sürücünün günlük olarak kullandığı kamyona doğrudan bağlayarak bu gerekliliği bir avantaja dönüştürmeyi başardı,” diyor. Bu sayede sürücü, kamyonun sunduğu tüm seçeneklerden faydalanarak kamyonu yolda daha verimli bir şekilde kullanabilir. Bart Malfliet sözlerine şöyle devam ediyor: “Sürücülerimiz bunu çok başarılı bir şekilde gerçekleştirebildi ve eğitimi aldıktan sonra ortalama yakıt tüketimi iki ila üç litre azaldı.”

DAF NE YAPTIĞINI BİLİYOR

Bart Malfliet'e göre DAF Trucks’ın yeni kamyon satın alan herkese ücretsiz DAF Sürücü Eğitimi sunması harika bir durum: “Her yeni kamyona özel eğitim yakıt verimliliğini artırıyor ve sürücülerinizin yeteneklerini korumalarına yardımcı oluyor. Bu eğitim; sürücü puanlarına yönelik ekstra yüzde puanlarını bulmaları için sürücüleri ellerinden geleni yapmaya teşvik ediyor.”

Bart Malfliet, işletme müdürü, L. Van Bogaert Transport

Foto zaakvoerder L Van Bogaert DEF round
 
 

 

Diğer hikayeler: