DAF LF

Sürücü konforunda örnek alınan kamyon

Rahat sürücü daha iyi sürücüdür. Bu nedenle, iç tasarım DAF LF'in en önemli parçalarından biridir. Sürücü kabine girdiği anda yüksek konfor standardı, kullanıcı dostu özellikler ve güvenlikle buluşur.

 
DAF LF

Mükemmel çalışma ortamı

Kapsamlı bir donanıma sahip göz alıcı kumanda tablosu maksimum kullanım kolaylığı sunar. Tüm kumandalar kolaylıkla ulaşılabilecek konumlara yerleştirilmiştir ve işlevlerine göre akılcı bir şekilde düzenlenmiştir. Ayrıca ekstra yüksek kapasiteli ısıtma ve havalandırma sistemi sayesinde iç alanın hızla ideal bir sıcaklığa ulaşması sağlanabilir. Gün içinde pek çok kez kabine girip çıkan sürücüler için mükemmeldir.

 

Daha da iyi sürücü bilgileri

Şık ve anlaşılır gösterge panelinde daha da anlaşılır olması için yeni yazı tipleri ve yeni bir stil kullanılmıştır. Sürücü Bilgi Paneli, sürücü konforu ve verimliliğini artırmak için daha fazla bilgi sunar. Sürücü performansını daha da artırmak için gösterge panelindeki ayarlar daha mantıksal bir şekilde gruplandırılmıştır ve ekonomik bir sürüş için Sürücü Performansı Yardımcısı (DPA) daha da fazla ipucu sunmaktadır.

DAF LF
 
DAF LF

Büyük saklama alanı

DAF LF, kapsamlı saklama alanı seçenekleri sunmaktadır: motor tünelinde geniş ve kilitlenebilir saklama bölmesi, kapı panellerinde yan cepler ve ön camın üstünde iki büyük bölme. Uzatılmış Day Cab ve Sleeper Cab modelleri koltukların arkasında standart olarak biri 23 litre, diğer ikisi 39 litre olmak üzere üç adet ek kilitlenebilir saklama bölmesiyle sunulur.

 

Ergonomik tasarım

Ayarlanabilir çok işlevli direksiyon simidi mükemmel sürüş pozisyonuna katkıda bulunur. Hız sabitleyici, motor freni, radyo ve eller serbest kullanılan TruckPhone için entegre düğmeler mevcuttur ve klima kontrolü ile isteğe bağlı Kamyon Navigasyon Radyo sistemi için çift DIN yuvası da kolaylıkla erişilebilecek konumda yer almaktadır.

DAF LF
 
DAF LF

Yüksek oranda ayarlanabilir koltuk

DAF LF, boyunda maksimum 210 mm'lik, yükseklikte 120 mm'lik çeşitli ayarlamalarla son derece konforlu bir sürücü koltuğuna sahiptir. Bu sayede her boydaki sürücü için mükemmel sürüş pozisyonu elde edilir. İsteğe bağlı ısıtma özellikli hava yaylı sürücü koltuğu da seçenek olarak sunulmaktadır.

 

 

DAF LF hakkında ayrıntılı bilgiler


DAF LF

Tahrik hattı

DAF LF, işiniz için en iyi kamyona sahip olabilmeniz amacıyla benzersiz bir motor, şanzıman ve arka dingil oranı çeşitleriyle sunulur.

DAF LF

Şasi

Geliştirebileceğiniz mükemmel bir temel. Modern, güçlü ve hafif bir şasiye sahip DAF LF sağlamlık ve esneklikten ödün vermez.

DAF LF exterior

Dış tasarım

DAF LF'in muhteşem dış tasarımı kamyona güçlü ve samimi bir görünüm kazandırırken işiniz için de harika bir tanıtım olanağı sağlar.