Tahrik hattında mükemmellik

Dağıtım taşımacılığı, özel çözümler sunmayı gerektirir. Bu nedenle DAF işiniz için en iyi kamyona sahip olabilmeniz amacıyla benzersiz bir motor, şanzıman ve arka dingil oranı çeşitleriyle LF'i sizlerle buluşturur. Hangi modeli seçerseniz seçin, her DAF LF kamyonda en yüksek düzeyde güvenilirlik ve yakıt verimliliği, mükemmel performans, düşük emisyonlar ve rakipsiz sürücü konforu standart olarak sunulur.

Güçlü motorlar

DAFF geniş bir motor yelpazesi sunar. Bunların arasında güçlü dört silindirli 4,5 litre PACCAR PX-5 ve altı silindirli 6,7 litre PACCAR PX-7 da mevcuttur. Yeni yazılım ile optimize edilmiş ısı ve hava yönetimi sayesinde artırılan maksimum tork, her iki motorda da düşük daha devirde etkisini göstermektedir.

Daha hızlı arka dingil oranları

3.31:1'e kadar olan yeni daha hızlı arka dingil oranlarından faydalanılarak motor devirleri, seyir hızında 150 - 200 dev/dak kadar düşürülmüştür. Motor yenilikleriyle birleştiğinde bu tahrik hattı optimizasyonu %6 oranına kadar yakıt tasarrufu sağlar, daha düşük motor sesi sayesinde sürücü konforu da artırılır.

Ekonomik ve sessiz

En yeni emisyon düzenlemeleriyle uyumlu PACCAR PX motorlar bugüne kadarki en düşük emisyon değerlerine sahiptir. Üstelik motor bloğu ve silindir başlığına entegre edilmiş çeşitli bileşenler içeren kompakt tasarımları, motorların son derece sessiz şekilde çalışarak sürücünün konforunu artırmasını sağlamaktadır.

Yüksek verim sağlayan şanzımanlar

Maksimum verimlilik için DAF LF manuel, otomatikleştirilmiş ve otomatik 5, 6, 9 ve 12 vitesli şanzıman seçenekleriyle sunulmaktadır. Allison otomatik şanzıman artık en güçlü DAF LF modellerinde de mevcuttur.

DAF LF
 
 

 

DAF LF hakkında ayrıntılı bilgiler


DAF LF
Şasi

Geliştirebileceğiniz mükemmel bir temel. Modern, güçlü ve hafif bir şasiye sahip DAF LF sağlamlık ve esneklikten ödün vermez.

DAF LF exterior
Dış tasarım

DAF LF'in muhteşem dış tasarımı kamyona güçlü ve samimi bir görünüm kazandırırken işiniz için de harika bir tanıtım olanağı sağlar.

DAF LF
Mükemmel çalışma ortamı

Sürücü kabine girdiği anda DAF LF'in sunduğu yüksek konfor standardı, kullanıcı dostu özellikler ve güvenlikle buluşur.

 
DAF 3D truck configurator

DAF Kamyon Yapılandırıcı

Verimlilik, özel çalışma şeklinize uygun olarak tasarlanmış doğru kamyonun tercih edilmesiyle mümkündür. 3D DAF Kamyon Yapılandırıcıyla kabin, renk, dış kısım, tahrik hattı, şasi seçenekleri ve daha fazlasını yapılandırın.

Yapılandırıcıyı Başlatın