DAF LF City

LF 7,5 t City

Şehir içi hafif dağıtım için ideal kamyon

 

LF 7,5 t City'nin avantajları

Sık sık durmaya neden olan trafikte yoğun şehir içi dağıtım, operatörler ve kamyonları için özel ihtiyaçların oluşmasına neden olur. DAF bu ihtiyaçları karşılamak için LF City'yi geliştirmiştir. Şehir içi kullanım için optimize edilmiş yeni, verimli ve hızlı yanıt veren 3,8 litrelik PACCAR PX-4 motor, rakipsiz manevra kabiliyeti ve düşük boş ağırlık DAF LF'i sınıfında benzersiz kılar. Kamyon özellikleriyle kamyonet çevikliğini bir arada sunar.

Çevik

53°'lik maksimum tekerlek kayma açısı sayesinde LF, sınıfının en dar dönüş çapına sahiptir. Bunun kolay yönlendirme sayesinde elde edildiğini söylemeye gerek bile yok. Buna ek olarak LF, kompakt kabin boyutlarıyla iç kabin alanı arasında harika bir değişim sağlar.

Kolay bağlanabilir

Elektrikli ve elektronik sistem, bu üst yapının ilgili sistemine kolayca bağlanabilir ve DAF gösterge panelindeki kullanıcı dostu mesajlarla araç uygulamalarının düzgün çalıştırılmasını sağlar.

Yük kapasitesi

Sınıfındaki en düşük şasi ağırlığı ve arasından seçim yapılabilen 5,00 metreye kadar dokuz farklı dingil mesafesi sayesinde etkileyici maksimum yük kapasitesi sunar. Bu sayede her uygulamaya uygun esnek bir zemin hazırlanır.

Güvenli

LF; Önden Çarpışma Uyarısı ve Gelişmiş Elektronik Fren Sistemi dahil Uyarlanabilir Hız Sabitleyici, geniş görüşlü cam ve şehir içi kullanımda güvenli manevra kabiliyeti sağlayan geri vites uyarı sistemi gibi birçok güvenlik özelliğiyle belirlenebilir. Acil durumlarda güvenliği artırmak amacıyla hava yastığı ve yangın söndürücü de mevcuttur.

DAF LF City
DAF LF City

Optimum motor silindir hacmi

DAF LF'e eklenen en büyük yeniliklerden bir tanesi DAF LF'in 7,5 tonluk modelinde bulunan 3,8 litrelik PACCAR PX-4 motorudur. DAF, bu motoru şehir içi dağıtımda hafif uygulamalar için özellikle LF City modelinde kullanıma sunmaktadır. 4,0 litrenin çok az altındaki bir hacme sahip motor bu uygulamalar için idealdir.

 
DAF LF City

Temsilci

Geniş radyatör ızgarasına sahip şık tasarımlı ön panelde merkeze konumlandırılmış DAF logosu ve reklamınız için bolca alan vardır. Sürücü merkezli bir tasarım anlayışıyla tasarlanan kumanda tablosu ile modern ve geniş iç kısım. Kumandalara kolaylıkla erişilebilir ve işleve göre gruplandırılmışlardır. Kullanışlılığa odaklanarak ideal bir çalışma alanı sunarlar.

 

Görüş

Büyük ayna ve camlar mükemmel görüş sağlarken yolcu kapısında bulunan isteğe bağlı geniş görüşlü pencere, sürücünün kabinin yanındaki bisikletçileri ve yayaları görmesini kolaylaştırarak güvenliği artırır.

DAF LF City
 
DAF LF

Akıllı

Merkezi ekran, sürücü kartının varsayılan dilinde bilgi verir ve en ekonomik sürüş stili konusunda sürücüye yardımcı olan DAF Sürücü Performans Yardımcısı uygulamasını içerir.

 

Kolay erişim

Kullanışlı basamaklar ve alçak kabin zemini, geniş açılan (90°) kapılar ve kapı kollarının temiz tutulmasını sağlayan köşe dağıtıcıları sayesinde araca kolay erişim sağlanır.

DAF LF City
 
DAF LF City

Sağlam

Lexan farlar ve isteğe bağlı LED arka lambalar, tamamen galvanize çelik tamponlar ve kaymaz alüminyum basamaklar kapı açıldığında yanarak kaza olasılığını azaltır ve güvenliği artırır.

 
 
 
 

İndirmeler


DAF 3D truck configurator

DAF Kamyon Yapılandırıcı

Verimlilik, özel çalışma şeklinize uygun olarak tasarlanmış doğru kamyonun tercih edilmesiyle mümkündür. 3D DAF Kamyon Yapılandırıcıyla kabin, renk, dış kısım, tahrik hattı, şasi seçenekleri ve daha fazlasını yapılandırın.

Yapılandırıcıyı Başlatın